nejsou stránky

zdravim, mam hlavní soubor-čili index.htm. V něm jsou definovány jen rámce stránek a me se zdá že to tady snad nefunguje. V FTP tam ty soubory nahraju, ale stejen to po každým třetím přenosu souboru řekne že : Nemohu se přopojit k serveru acwp.wz.cz:21 s uživatelem acwp.wz.cz
Zkuste to znovu ...ale to se dá přežít. Ale když proste natukam adresu své stránky, zobrazí se jen ta ubohá reklama a nic jinýho, přitom rámce mám definovaný správně, nevedej si s tim rady ani profesori na škole který učej html,php,my sql atd. TAk mi řeknete proč se mi to nezobrazuje. Když ale vytvorim jeste slozku a do toho dam všechny ty soubory, tak jsou paradne propojený a vše funguje, jenež jen do té doby než opet natukam internetovou adresu me stranky a pak to zase napíše že tam není index.htm, což je jasné když je v té složce, jenže proč to nejde v tom prvním případě, kdy je bud sám index a pak složka s ostatnímí soubori, nebo ani jeden soubor není v žádném adresáři. Doufám že mi tu nekdo poradí, ale když tak prohlížim forum, koukám že tu na nic nikdo neodpovídá....tak čekám na odpovedi, díky za každou:-)
cože? ani profesoři si s tím neví rady? kam to školství spěje? :-))
no protože to vrací : http://i.wz.cz/403.html tak jsem to neviděl, ale toto je tady na WZ, typická vada při tvoření stránek pomocí rámů a při troše snahy lze popis řešení nalézt v tomto fóru
Reklama nesmí být vložena do stránky, ve které se definují rámy, ale do nějaké stránky, která se do rámů načítá
( http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html )
<HTML>Čeho jsou to profesoři, kolik mají titulů a mohli by mi věnovat některé svoje diplomy, když si s tím nevědí rady?

Jinak odpověď od ds je naprosto vyčerpávající. Ve stránce s rámci se objevuje tag frameset a v něm tagy frames. Cokoliv jiného má za následek, že to některé prohlížeče nezobrazí apod.

Co se týče problému s FTP, používáte pasivní režim přenosu? Je také možné, že jste na FTP nějakou dobu neaktivní, pak jste automaticky odhlášen.</HTML>
Jo díky, to už jsem vyřešil, ale ted mam dost závažný problem a ani nevim jak je to mozny. Když stránky nahrávám přes FTP,tak jde všechno v poho, ale když stránku zkusim třeba za 5 minu, tak je na ní zobrazeno uplen neco jiného, jako kdyby mi to nekdo přepisoval nebo co, třeba náký divadlo ,a pak v tom mím souboru, co jsem tam nahrál, je uplne jinej zdrojovej kod stranky. JAko jak je tohle možný to jsou tady nekde videt moje hesla nebo co?
vidím : AC WILDCATS PRAHA - je to správně?
Jinak odpověď je podle toho jakému filmu dáváš přednost. Buď je to trhlina v časoprostorovém kontinuu webuzdarma, kterou se ukazují jiné dimenze a nebo je to prostě chyba v Matrixu.