Nenačítá se a nesčítá se počítadlo

Potřebuji pomoc. Už mám asi dva roky svoje webovky na www.katekat.webz.cz a za tu dobu je navštívilo 337 lidí. Vím, že si je prohlíží kamarádi, jak tam mám dát počítadlo a jak docílit toho, že je uvidí víc lidí? Já už fakt nevím, co mám dělat. Člověk se s tím trápí snaží se to mít hezké a aby to někomu pomohlo, třeba zápisky z cest, popisy túr.....Díky moc, katekat
<HTML>Zkus to počítadlo dát jinam než na úvodní stranu, na kterou třeba nikdo moc nechodí, pokud si do oblíbených přidal až tu další (kde už je nějaký obsah). Stejně tou úvodní stranou s reklamou porušuješ podmínky zobrazování reklamy. Ta by měla správně být až na té další straně. Takže na ni přesuň wz reklamu i počítadlo a tu úvodní zruš.

http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?60

A takové poučení pro příště - dotaz stačí vložit do jedné sekce. Tím, že vytvoříš identické téma v několika sekcích najednou, způsobíš jen to, že budou smazána.</HTML>
Hups, Thalio dekuji strasne moc, mela bych jeste par dotazu, tak jestli mas cas a trpelivost, jsem na ICQ 151629961. Budu ti moc vdecna. Katekat