Nahrávání

zdar lidi, po dlouhých 3 letech sem si znovu založil svou webovku, ale jak tak koukám sou tu dost rapidní změny (na serveru webzdarma.cz). Nejdou mi ukládat na server ani stránky a to už je dost vážná věc....má někdo na tohle vysvětlení?
Vysvětlení je jasné: nefunguje Správce souborů.
tudíš to teda na webzdarma můžou uživatelé zabalit?
a tusi nekdo kdy zas bude fungovat ?
potrebuju co nejdriv pridat par stranek
Tak presne tuto odpoved bych take rada znala...uz asi po druhy den se snazim nahrat par stranek ale bez uspechu...doufala sem ze je to jen kratkodoby vypadek ale asi se mylim...
No teda.....Dokážu pochopit, že technika stávkuje, ale proč správce serveru nedá o problému vědět a neinformuje o tom co bude dál? Myslím,že by mu to zase tak moc práce nedalo a ubylo by webmásterů, kteří zoufale a zběsile buší hlavou do klávesnice v zápalu šílenství proč to zase nefunguje!
Asi bude webmaster na dovolene a jina osoba znala neni nablizku ....
zkušel sem to nahrát na stránky přes FTP ( z comandera) a píše to že je chyba s PORTEM to je fakt asi nějaký divný...asi pudu na IC
Je to katastrofa,nešlo to o víkendu, teď to nejede zase.
Už tretí deň to nefunguje.Nemôžem aktualizovať stránky a návštevnosť môjho webu ide rapídne dolu.Už by sa mohli kompetentní spamätať a napraviť to!
A já "blbec" si tu lámala hlavu proč mi to všechny soubory vykopává... Ani OK nestihnu dát. Takže jste mě vlastně potěšili, že to není moje neschopnost, ale jejich zádrhel!
Toto neni normalne uz zase to nejde.....kriste pane uz spravte nieco s tym FTP-ckom pretoze cely WEB mam pomixovany a cem to uz napravit....nahram subor >>> ani nestihnem dat oK a hned mi to zacne nahravat.....napise mi ze hotovo a nic s toho.....pls spravte to nech uz all bezi dobre !
Já už se bála, že to je našim počítačem, případně mojí blbostí a koukám, že ne... :o)
No, snad to brzo spraví... I když se tady na to neozývá nikdo "shora".
Potřeboval bych aktualizovat web, jenže nejde nic nahrávat...=´(
ludia kedy to chcete spravit ? uz ma to pomaly fakt sere !
Najhoršie na tom celom je, že nie je kam sa obrátiť a koho osloviť.Lebo upozorňujú, že máme na nápravu "technickú podporu", ktorá de facto neexistuje, prípadne nejaké kecy, ktoré vôbec nie sú potrebné.
Kurnik! Už mi došla fakt trpezlivosť. Vediem tu webík, ktorý musím DENNE aktualizovať, aby mal zmysel.

A už týždeň to nejde nahrávať!

Admini ma najviac naštvali tým, že robia "mrtvé brouky" - keby aspoň napísali, že im blbne správce souborů!

Prešla som inde! Sklamali ste ma.

Že to blblo často predtým, to som tolerovala, predsa len, je to freehosting a nikdy to netrvalo viac ako deň.

Ale čo je moc, to je moc...

A to tu mám aj súkromné stránky, na ktorých mi jo! záleží, takže sa musím zariadiť aj tam..

Ach jáj...stačilo dať užívateľom vedieť, že sa niečo deje a že sa podnikajú kroky k náprave...
sakra lidi, vykašlete se už konečně na ten blbej Správce souborů a začněte používat FTP! Je to mnohem JEDNODUŠŠÍ a PRAKTIČTĚJŠÍ! Takhle se vám může stát, že tu budete nad nefunkčním SS (Správcem Souborů aby snad nedošlo k mýlce:)) brečet do aleluja!

Pro ty co mají zájem:

http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
Teda myslim si, že nejsem úplně blbej, ale jednodušší mi to fakt nepřijde...
Jarda:
Kliknu jednou - otevřu TC, kliknu podruhé - otevřu relaci ("FTP - připojit se..."), zadám heslo - a jsem tam... Jednodušší to snad už ani být nemůže:)
jarda: jestli ti prijde jednodussi nahravat 20 souboru postupne po jednom nez naraz, tak prosim...
Tohle už fakt není možny....Přesně před týdnem (minulou sobotu) jsem odjel na dovolenou a se svědomím ,že mám nahrát soubor se pořád trápil..Teď jsem se furt uklidňoval ,že za ten týden tu musijou spravit a ono nic...Sice funguje malá nepodstatná část Správce souborů ,ale ta hlavní je zase nefukční - neaktualizují se soubory... Zřejmě to vipadá ,že změním hosting ,protože tohle už mě opravdu unavuje...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Vzkaz pro adminy: Pokud nechcete ztratit prestiž a hlavně uživatele ,tak to laskavě sprovozněte...


Váš naštvaný uživatel tomovoakvarko.wz.cz
tom (tomovoakvarko.wz.cz) -> viz. můj příspěvek z 28. 07. 2007 11:19

"Pokud nechcete ztratit prestiž" - klidně si dokážu představit prestižní hosting (ikdyž free asi nikdy nebude prestižní:)) s přístupem přes ftp, bez web. s.s....

"...a hlavně uživatele" - wz by ztratilo (dle mého mínění:)) pouze malé procento uživatelů, a to ještě těch líných, kteří nejsou sto se alespoň pokusit naučit pracovat s ftp. A čím méně těchto uživatelů, tím budou stálí uživatelé wz spokojenější:)
<HTML>Pro všechny: <a href="http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp">FTP</a><br>

>>a píše to že je chyba s PORTEM
<a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?28">FAQ</a></HTML>
Tak neviem, kto si Tommy, ale drzý si teda poriadne.Kde berieš právo hodnotiť ľudí, kto je líný a kto nie?Zakrývaš neschopnosť kompetentných spraviť poriadok s tým, čo sľubujú v reklamnom slogane.Píšeš, že by webzdarma.cz stratil len malé percento užívateľov.Človeče, ty si úplne mimo reality.Vôbec nejde o to, koľko stratí a koľko nie.Predsa raz je ten Webzdarma.cz vytvorený na to, tak to má fungovať.A do budúcna sa nauč slušnosti!A ako mám pracovať ďalej so súborom po pripojení na ftp a stiahnutí do počítača?
Žiadam kompetentných, aby urýchlene spravili nápravu a nezavádzali eventuálnych užívateľov nepravdivými tvrdeniami a funkčnosti webu!