Nahrávání

Ok... podle návodu to zvládne i naprostý amatér jako já a všem, kteří akutně spěchají aktualizovat svůj web doporučuji přečíst ten návod a udělat to takto
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34

Jinak s názory kritiků jednání webuzdarma naprosto souhlasím.
<HTML>>>A ako mám pracovať ďalej so súborom po pripojení na ftp a stiahnutí do počítača?
Úplně stejně jako ve správci po kliknutí na Edit. Prostě ho uprav dle tvé potřeby (na což stačí obyčejný textový editor) a nahraj ho pomocí ftp znova na web. Výhodou kromě nerozčilování se kvůli nefunkčnosti správce bude i záloha stránek na tvém pc.</HTML>
Cavern:
-> líný je podle mě ten, kdo sem napíše že mu nejde w.s.s., a když mu tady odpoví, že w.s.s. jen tak nepůjde a ať radši používá ftp, tak buď dělá slepýho a stěžuje si dál, nebo napíše jak je to tu všechno blbý...

-> "čo sľubujú v reklamnom slogane" - pravda, to by dodržovat určitě měli, já to ale nezakrývam, já to píšu z pohledu běžnýho uživatele, kterýho už nudí vidět zaplácaný fórum 1001x stejnou otázkou když na daný problém existuje velice jednoduché a praktické řešení...

-> "Človeče, ty si úplne mimo reality" - la viva Matrix:D

-> "A ako mám pracovať ďalej so súborom po pripojení na ftp a stiahnutí do počítača?" - stejně jako doteď, akorát místo na serveru to budeš upravovat u sebe třeba na ploše:)

-> "A do budúcna sa nauč slušnosti!" - o mojí slušnost se určitě bát nemusíš:)
-->>Tommy:

No jo copak ty jsi nejchytřejší ze všech co? :-) No nevím, FTP je sice možné řešení jenže mně bohužel ať dělám co dělám nejde.. Líný uživatel to mě docela pobavilo:o).


""Pokud nechcete ztratit prestiž" - klidně si dokážu představit prestižní hosting (ikdyž free asi nikdy nebude prestižní:)) s přístupem přes ftp, bez web. s.s....""

-->> Jesliže teda free nemá prestiž jo? Podívej se na různe weby o programování a všude je uveden webzdarma mezi 3 top freehostingy; a jak tedy tyto weby na to přišli, že wz je tak kvalitní? No já osobně si myslím ,že to bude popularitou a spokojenosti služeb....


""...a hlavně uživatele" - wz by ztratilo (dle mého mínění:)) pouze malé procento uživatelů, a to ještě těch líných, kteří nejsou sto se alespoň pokusit naučit pracovat s ftp. A čím méně těchto uživatelů, tím budou stálí uživatelé wz spokojenější:)"

-->> A nejde freehostingům právě o tyto procenta? Já myslím že v dnešní konkurenci jako je ic je i takové procento důležité. Nazývat lidi ,kteří si zde stěžuji linými se mi zdá trochu troufalé a od tebe to působí trochu arogantně ,ale pokud někdo nepoužívá FTP a ví o této službě má určitě své důvody ,proč ho nepoužívat a jediné co chtějí je funkčnost dosti poruchového Správce souborů a i ten vypadne ,tak se tolik nediv;-$
tom:
-jen krátce:
->"No jo copak ty jsi nejchytřejší ze všech co?" - ?
-> ty, kterým ftp nejede z technických důvodů (který nemůžou ovlivnit) jsem nezmiňoval, tam je to jasný že si nepomůžou...
-> já osobně si teda pod pojmem prestižní (prestižní != kvalitní) webhosting freehosting rozhodně nepředstavím...
-> " A nejde freehostingům právě o tyto procenta?" - jde, ale jak je vidět na w.s.s. tak wz asi moc ne...
-> jak jsem tam jasně napsal - je to jen můj názor:) (můžeš s ním nesouhlasit.....)
tak dnes poprvé s FTP, funguje to bezvadně, ale hlavně to funguje, mohu jen doporučit, podle návodu brnkačka :-)
také jsem to skusil s FTP a je to fakt bezva rád poradím jak to nastavit.....))
Zkoušela jsem přes Total Comander,ale ani spojení se nezdaří..
Tommy-poradíš mi?
Nebrečím,zkouším,co se dá,ale fakt neeee
Jos-poradíš na můj mail? Díky!
Připojuji se k novým spokojeným "nahrávačům" přes ftp. Dle výše zmiňovaného návodu brnkačka i pro laika :-)) Super!
Poradíte mi někdo, jak si nahrát program na ftp a jak s ním pracovat, podotýkám, že neumím anglicky, tak bych byla ráda, kdyby mi to někdo všechno vypsal jak pro blbce.
e-mail m.ulovcova@seznam.cz
Díky moc Míša.
Tak jsem si to nahrála sama a jsem moc spokojená.
Doporučuji si opravdu nahrát soubory přes ftp.
Já taky. Přes ftp to jde. Sice se mi ta stránka už nezobrazuje, ale aspoň jsem o kousek dál.
tak ja su asi vul nebo co. FTP (doufam ze mylslite total comander) pouzivam a pouzival sem i driv ale ted me to prosite pres nej nejde(driv to slo). sem normalne pripojen ale kdyz uz chcu neco nakopcit "prenos selhal; pokracovat v cinnosti?" WTF?!
<HTML>2Miroslav Bačík: když tak koukám na sekci Download, tak bych to tipovala na překročený prostor.</HTML>
ooooooooooooo pardooooooooooooon. ja sem sveho casu zadal o zvyseni limitu a opravdu sem ho mel podle vseho kdyz sem to tam dostal. ale ano tak ted mas pravdu, nejak sem s touto variantou nepocital kdyz sem zadal o naviseni. dekuju moc za upozorneni a omluvam sa za zbytecny "spawn"-)))
zdravim, neviete mi niekto pomoct nedavno som sa tu zaregistroval a nejdu mi nahrat subory na net.... preco? nieco je pokazene alebo je to tym ze som zaciatocnik v tejto oblasti?
<HTML>2NRboy2: co to znamená "nejde"? Jak to zkoušíš? Jestli přes správce souborů, tak ten má momentálně <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=49220&t=49220">výpadek</a>. Doporučuju využít druhou možnost, tedy ftp - viz <a href="http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp">FAQ</a>.</HTML>
Bože môj!. . to je hrôza čítať to tu. To ste tu fakt väčšinou samé Lamy? Ja si prenášam súbory na webový priestor pomocou Total Comanderu cez FTP. Nemám najmenší problém, až na občasný krátky výpadok, kedy mi neberie heslo, alebo to nejde celé, ale zažil som to fakt iba občas a na chvíľu. Ak vám nejde rozbehať FTP cez dákeho toho klienta, teda napr. TC, tak sa skúste ešte pohrať s Firewallom, možno máte zamietnuté aby sa pripájal na net, resp. Na FTP, možno vám blokuje iba dáke porty. . . treba hlavne používať hlavu a ak sa nedarí tak Goooooooglit! ;-)
Kecas pekny nesmysli, pres FTP se pripojim, ale muzu tak maximalne neco z webu smazat...nejde nic editovat popr. nahravat. A ver mi ze to neni vina firewallu. Doufam, ze to co nejdriv wz da do cajku.
<HTML>2sroubek: můžeš sem dát log ftp?</HTML>
2sroubek: Dej sem ftp log. Podle popisu bych hadal na prekrocenou kapacitu uctu.
Daj sem log ftp a uvidíme kde je pravda. . .