Nejde správce souborů

Zdravím
Od včerjšího večera nejde správce souborů. V MSIE to hlasí HTTP 500 - Vnitřní chyba serveru a v Mozille a Opeře jen bílé okno...Potřebuji docela akutně nahrát jeden soubor ,takže bych byl velmi vděčný za brzkou funkčnost této služby.
Tak tak, taky mi nejde a docela nutně potřebuju nahrát stránky. :'(
Jsem na tom stejně
A rika vam neco FTP? Viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
Tomík: Dříve jsem ho používal ,ale přes FTP se na tebe snadno dostane nějakej vir či něco podobného, proto mám teď antivir ,který ho zakazuje ,takže i kdybych musel ,tak ho nemůžu použít.
>> přes FTP se na tebe snadno dostane nějakej vir či něco podobného
Ale diti. Kdes to slysel? To je absolutni kravina. Jako viry se pres nej muzou dostat, ale pouze vlastnim zapricinenim. Vir se pres FTP sam o sobe nedostane. To bys musel stahnout nejaky soubor, ale to je pak tvuj problem a ne FTP.
Zdravím. Takže přes FTP by to mělo jít ?
Ano, xf.cz a prodejce.cz určitě přes FTP fungují
Nevíte co se s tím mohlo stát?
Doufám, že se to bude nějak řešit, i když, mně už se to stalo několikrát!
Ví o tom nějací administrátoři?
FTP ani správce nefunguje...., je vidět že podobně je na tom víc lidí.
Nejde mi správce souborů. Nechce se mi zjišťovat a učit se, jak vkládat data přes FTP, na to nemám čas. Pokud je v nabíce vlkádání dat přes správce souborů, tak by to také mělo jít. Díky za případnou opravu tohoto problému.
me taky spravce souboru nejde a potrebuju nutne delat na webu !?!
Já se přidávám. Je sice možné, že to přes jakési FTP, to ovšem neřeší problém, že to nejde normálně.
už som to tu písal, 2 dni mi nejde správca súborov a potreboval by som aktualizovať informácie na webe
jednou za čas potřebuju něco nahrát a ještě se mi nestalo, aby správce souborů šel tak jak má :/
A nemohl by se vyjádřit někdo z wz, třeba kdy to zase poběží tak jak má?:-)
Též by mě to zajímalo. Vzala jsem si volno kvůli několika rozpracovaným projektům a teď zjišťuji, že na mě bafe pouze bílé okno.
taky mi to nejde
Tak jsem se to naučila přes to FTP a vřele doporučuju! Jináč to tam asi prostě nedáte, no.

http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
Hm je pravda co sem slyšel,že tyto weby zadarmo bejvaj hodně poruchový,protože ty jejich servery sou pořád přetížený!=-((((
padys: Hodne poruchovy rozhodne ne, ale obcasne vypadky se tu objevi.
Pokud je to vsak reakce na nefunkcnost spravce souboru, tak to nema nic spolecneho s poruchou serveru. Nehlede na to, ze samotny server jede jako po masle. Spravce souboru je pouze doplnkova sluzba a jejich vypadek nema vliv na samotny chod serveru.
To je desny, kdykoliv potrbuju neco nahrat, tak to nejde! Ted jsem si konecne prdelala cely stranky, chci to hodit na net a nic zejo! Fakt desny... Ten spravce souboru porad nefunguje! Kdy uz to konecne bude funkcni?
prosim lidi zpravte to:Dje to dost nutne!
<HTML>2jirka: no tak použij <a href="http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp">FTP</a>, když je to tak nutné...</HTML>
mas total commander? nahraj to pres ftp...