Problém, problém a opět problém!

Už mě pomalu přestává bavit ignorace zdejších moderátorů. Proč nereagují na zde napsané dotazy a problémy? Někde v pravidlech jsem se dočetl, že na jednou zde odepsaný problém se už neodpovídá a měl by si ho každý dohledat ve fóru! Já je pročítal ale dostatečnou radu nebo nápovědu na vyřešení problému jsem stejně nenašel! Už delší dobu mám problém s reklamou. Mám moderátorem MKS nastavenu pouze lištu za 100MB, ale rekl. banner mi tam skočil znova a nemohu se ho zbavit! Další problém mám s přenosem FTP. Několik měsíců byl v poho a najednou z čistajasna přestal fungovat (chyba 331). No a přenos dat v administrátorském prostředí také není skoro možný (Nemohu se připojit k serveru ...........s uživatelem ............Zkuste to znovu ...). Provoz webu na tomto serveru by měl být zábavou a ne hororem!
Tak si prvně ujasni kde je moderátor a kdo admin.Na ten ftp problém je potřeba poslat něco víc... No ale když kritizuješ,tak máš jistě fórum přečtené a budeš vědět co.
co to je nemohu se ho zbavit?
pokud po vymazání zdrojového kódu reklamy je kód znova vložen tak nastav vkládání do souboru reklama.html, prázdný soubor reklama.html nahraj na web a zobraz ho v prohlížeči, pak bude vkládání reklamy vázáno na soubor reklama.html a nebude se vkládat do souborů prezentace