!Neustálé odhlašování z administrace!

Server mě neustále odhlašuje z administrace mých stránek,pořád se musím znovu a znovu přihlašovat.Už je to opravdu strašné,když se při malé úpravě stránek musím 5x přihlašet.Nevíte čím to je?
No a teď neodepisujete!
Život není fér ...
Ano,život není fér,ale očekávám,že jako vůrci solidního webu jste schopni odpovědět na všechny dotazy uživatelů a nejen pouze přehlížet a psát odpovědi mimo téma snad abyste se vyhnuli odpovědi,kterou nejste schopni podat.Začínám pochybovat o vašich schopnostech odpovídat na kladené dotazy.
Bez urážky,ale upřímně.
ok, podavam ti odpoved na tvou otazku: ne, nevim, cim to je, a ani me to nezajima, protoze (jako tvurce solidniho webu ;-) ) pouzivam ftp, kde takovy problemy nemam, a navic je to o moc pohodlnejsi.
spokojenost?
Sapy: ale my odpověď známe:
http://www.webzdarma.cz/forum/search.php?f=1&globalsearch=1&date=180
Ftp?Něco srozumitelnějšího prosím? :D Jinak nocím knížky o ftp běžně po kapsách,ale dneska... :(
Sákryš ... já to posílal jenom jednou, tak proč je tady 3x po 2 minutách? Hmm...
... FTP? Jak úděsně složité:
http://cs.wikipedia.org/wiki/File_Transfer_Protocol
To je krásné jak tady funguje FTP jako zaklínadlo.Jo asi je to řešení ,ale pokud tu něco je pro lidi tak by to mělo fachat.

S neustálím odhlašováním mám také problémy.Už tedy nahrávám přes FTP ,ale sem se mě stane že si všimnu chybky (povětšinou pravopisné :-) ) a pak než to editovat u sebe v PC ( a třeba to už ani v PC a mám to zálohované na CD nebo jiném médiu) je pro mne jednoduší to opravit přes správce.A to odhlašován je pak opravdu šílené.

Jak říkám když tu něco je tak by to mělo fungovat.Argumentace tak to dělej jinak (i když je to jednodušší) není argumentací .

Ok?
"To je krásné jak tady funguje FTP jako zaklínadlo." Abrakadabra! Mě to teda jde bez problémů, takže problémy bych hledal jinde.

"Jak říkám když tu něco je tak by to mělo fungovat.Argumentace tak to dělej jinak (i když je to jednodušší) není argumentací ."
Takže když se ta lůza nazývaná Správcem souborů odstraní, tak bude všechno v pořádku a lidi přestanou remcat? Výborně! Už aby to bylo ...

"Už tedy nahrávám přes FTP ,ale sem se mě stane že si všimnu chybky (povětšinou pravopisné :-) ) a pak než to editovat u sebe v PC ( a třeba to už ani v PC a mám to zálohované na CD nebo jiném médiu) je pro mne jednoduší to opravit přes správce."
Přihlásím se => zkopíruju si soubor => opravím chyby => nahraju ho zpět => Odhlásím se.
Nějak nechápu, kde je ten problém ?!
Tom="Mě to teda jde bez problémů, takže problémy bych hledal jinde."

Asi ne.Těch problémů s odhlašováním je zde na fóru více od různých uživatelů a plus další se ,kterými komunikuji mimo např. Skype , QIP a pod.Mě to jde a když to nejde těm dalším tak je zcela určitě chyba u nich ,je poněkud zcestný pohled na věc.

Tom="Takže když se ta lůza nazývaná Správcem souborů odstraní, tak bude všechno v pořádku a lidi přestanou remcat? Výborně! Už aby to bylo ..."

V podstatě máš pravdu.I když bych jeho zrušení nejvitoval zrovna s povděkem ,ale co by se dalo dělat.

Tom="Přihlásím se => zkopíruju si soubor => opravím chyby => nahraju ho zpět => Odhlásím se.
Nějak nechápu, kde je ten problém ?!"

No problém asi ne ale hloupé stahování navíc ,ano.Přihlásím se ?Ok stím nemohu než souhlasit.Bez toho to nejde ani v jednom případě.Ale já už opravím a odhlásím.Ty ještě k tomu stáhneš pak teprve opravíš a odešleš.Když se jedná o například vklady dalších stránek popřípadě kompletní editaci s vkládáním obr. a pod. to beru ,že ftp je lepší.O tom ani potom ,ale kvůli opravě "Y" za "I" ?
Alias75:
"Mě to jde a když to nejde těm dalším tak je zcela určitě chyba u nich ,je poněkud zcestný pohled na věc."
já bych neřekl. Je vědecky dokázáno, že server poskytuje všem "anonymním" uživatelům stejné podmínky (přece jenom server-rasistu jsem ještě neviděl. Ty jo?). Tudíž, když to jednomu funguje, tak to musí fungovat všem a naopak. Pokud to někomu jde a někomu ne, tak bude problém jinde, než na serveru. Toť můj logický závěr této situace.

"No problém asi ne ale hloupé stahování navíc ,ano."
někdo tady tvrdil, že si dělá zálohy. Jaksi netuším, jak mít stále aktuální zálohu bez toho, aniž bych si ten souboru musel ze serveru stáhnou. Rád se nechám poučit...
... Ano, jde to upravovat přímo skrz FTP klienta, ale z principu FTP je jasné, že i když si myslíš, že soubor upravuješ přímo na webu, tak to tak není. Každý FTP klient si soubor stáhne do dočasného adresáře, zde jej upravíš a kliknutím na "Uložit" se ti nová verze souboru nahraje na server. No a ke všemu nepočítám to, že se nějakej "kousek" rozhodne upravovat web přímo v FTP klientovi a potom se bude strašně divit, že se mu po 300 (600?) vteřinách objeví hlášení o tom, že byl kvůli neaktivitě odpojen od serveru a nechci vidět ty strašně důležitý příspěvky, který sem bude psát...
>> Přihlásím se => zkopíruju si soubor => opravím chyby => nahraju ho zpět => Odhlásím se
ja bych to upravil na: celej web mam na disku. kdyz je potreba neco opravit, tak libovolne dlouho opravuju chyby, az to mam hotovy, tak se prihlasim => nahraju soubor => odhlasim se. jednoduche, rychle, zachovana konzistence obsahu, bezpecne - automaticky mam na disku zalohu
Já taky viděl problém v ftp, když něco nahrávám na web, tak mě to pořád odpojuje. Ale stačí FileZilla a je po problému.

btw. Asi to, ale bude chyba někde u mě. Co čtu, tak ostatním to asi nedělá.