Nemozem sa dostat na server ani cez správcu please help

Ako sa mozem dostat k svojmu staremu úctu na adrese janci73.webzdarma.cz. Namiesto toho je tam teraz adresa mojho providera internetu Autor: Zidan (---.fibris.lh.nextra.sk) malo byt janci73.webzdarma.cz. Heslo som nikomu nedal ani login dik za odpoved.
Moc tomu odtazu nerozumím, ale jednak mohl tvůj ISP odchytit tvoje heslo při nezabezpečeném FTP (login si domyslí), jednak zkus http://www.webzdarma.cz/posliheslo.html

Pokud ale změnil mail, tak ti heslo nepřijde.
Nemozem robit nic na www.janci73.webzdarma.cz proste doména www.janci73.webzdarma sa porúcala z povrchu hoc mi funguje na internete dáky "dobrácisko" mi zablokoval prístup na moj stary úcet takze nemozem tu uz nic robit ani náhrávat súbory cez správcu co bol moj bezny postup takze teraz sa nedostanem uz nikde. Dik za odpovede
<HTML>Zidan: mohl byses prosim vyjadrovat mene abstraktne a popsat co vlastne chces? Z tohodle <i>"proste doména www.janci73.webzdarma sa porúcala z povrchu"</i> nechapu nic. Uz 3krat jsem ti tohle vlakno smazal protoze jsem vubec nepochopil o co jde, a ty jsi 3krat napsal to same</HTML>
Takze polopate :) Nemozem nahrávat súbory ani cez správcu súborov ani cez ftp zrejme som pouzil nezabezpecený ftp ale to iba raz ci 2 krát teda nepredpokladám zeby mi webzdarma.cz zmazal nejak doménu pretoze tá ide a je viditelná na internete len ked dám login a heslo tam kde sú ulozené moje veci na serveri nemozem dalej uz urobit nic lebo sa nikde dalej nedostanem. Vyhodí mi to tabulku tú základnu prihlasovaciu výstraha zo zabezpecením a ked to má íst dalej tak napíse takoví úcet neekzistuje neviem teda ale heslo si pametam naspamet tam nie je chyba.
Dúfam ze som to sformuloval dostatocne celkom ma to uz vytáca dik za záujem a odpovede
2Zidan: poslala jsem ti email na adresu uvedenou na janci73.webzdarma.cz.
Diky za záujem ale od 26 prechádzam na svoju doménu kasanicky.eu uz ma to prestalo bavit vlastne to co sa stane z doménou janci73.webzdarma.cz ma uz nezaujíma stránku si prerobím nanovo urobím nový design takze asi tak. good luck
Oukej takže mám data smazat?
Ok
Teda zmaz ok thanks