Reklamní text v mém aktuálním textu

Prosím moderátora aby mně upravil na webu:senomaty.unas.cz, na třetí stránce,odkaz - (počasí tabulky),kde do rámečku v kterém běží pohyblivý text s aktuálními daty,tak po instalaci reklamy WZ se nastěhoval reklamní text,včetně zdroj.kódů.Obdobný problém mám na stránce pět dole odkaz (tabulky počasí......roční období).Za provedenou opravu díky.
Tipuju ze by pomohlo, kdyby se datovy soubor pouzivany pro ten applet jmenoval data.txt misto data.htm - pokud by to slo. Pri zapnute list se kod listy automaticky vklada do vsech htm souboru odchazejicich ze serveru - ikdyz si nejsem jisty ze to zakezi na pripone souboru.
Wegguy: souhlas, do obyčejného txt souboru (Content-Type: text/plain) se lišta nevkládá
Zkoušel jsem ještě otevřít soubor s příponu .inc, která se odesílala s Content-Type: text/html a reklamní lišta se také nevložila
<HTML>Jirka Folkman (senomaty.unas.cz): předal jsem to k řesení... dám vědět, když tak mezitím zkuste tu změnu jména souboru</HTML>
<HTML>presne jak uz tu zaznelo - prejmenovat
ono to ani jinak nejde vyresit nez, ze tomu date jinou priponu - upravil jsem to v te strance http://senomaty.unas.cz/img/History_Monitor.htm a upravte si to na pripadnych dalsich mistech
totez se tyka bannerove reklamy, kdyz si nastavite vkladani "do vsech" souboru</HTML>
Jsem s toho celý zmetený - přejmenoval jsem soubor data jak na webu pak i v programu,buď se ztratil reklam.text a zdroj.text ovšem včetně mých aktualizačních hodnot.Když zase proběhla přes FTP aktualizace stránky, vše bylo zase při starém.Nemohu pochopit proč na mé druhé stránce reklamní proužek a můj plovoucí text je v pohodě a na třetí a páté to nejde.Tyto problémy jsem nikdy neměl až po osazení reklamních proužků.Prosím o dfalší radu spíše ale o pomoc!
Jirka Folkman: Tak jeste jednou.

Na druhe strance je zobrazovany text primo v kodu stranky (jako parametr appletu). Na treti a pate strance je misto toho jako parametr odkaz na soubor, ze ktereho je ten text nahran.

Ten soubor se jmenuje data.htm. Protoze mate zapnuty banner na kazde strance a ten soubor ma priponu .htm, pri nahrani data.htm na server se do nej vlozi reklama. Protoze ten soubor ma priponu .htm a Vy mate zapnutou listu, pri odchodu ze serveru se do nej vlozi lista.

To, co ten skript potom obdrzi jako text ke zobrazeni, je presne to co doopravdy zobrazuje. Pokud mi neverite, kouknete se na ten soubor: http://senomaty.unas.cz/img/data.htm. Otevrte si zdrojovy kod te stranky. To je to, co Vy davate tomu rolovacimu oknu k prelouskani.

Tolik co do priciny problemu.

Pokud jde o reseni, nevim jak lip to popsat, nez jak uz to popsano je.
Zmente jmeno souboru z data.htm na data.txt (u vas na disku).
Smazte data.htm ze serveru.
Nahrajte data.txt.
Ve vsech strankach, kde se zobrazuje tenhle soubor v rolovacim okne, zmente parametr appletu z data.htm na data.txt.

Nevim, pripada mi, ze veta "Prejmenujte data.htm na data.txt a opravte vsechny odkazy na nej" neni az tak narocna na pochopeni.
soubor data.htm a vlastní stránku http://senomaty.unas.cz/img/History_Monitor.htm generuje program WeatherLink? Po vyhgenerování ji pomocí FTP přenese na web.Změny je potřeba asi udělat v nastavení programu