+100MB nebo jen 50MB navíc?

Dopředu bych mohl upozornit, že to je asi dotaz určen provozovateli webuzdarma, ale pokud zná i někdo jiný odpověď, budu vděčen :-)
Mám dotaz, došel mi mail, že můžu díky zavedení reklamní lišty nahoře dostanu 100 MB zdarma. A při změně reklamního nastavení mě to píše, že nabízíme Vám nově možnost zdarma navýšit prostor pro Váš web na celkových 150MB. Ale já už mám nyní 100MB (tedy o 50MB) navíc za to, že prodali aktualne.cz a me to vymenili za xf.cz.
Takže budu mít případně nakonec 200MB a nebo jen 150MB?
jujda. To je dobra otazka. Uz jsem zapomnel, ze uzivatele domeny aktualne.cz mely odskodne 50MB navic.
<HTML>cuda (cuda.xf.cz): je to 100 MB navíc, tedy celkově 200 MB - pokud by s tím byl problém, tak mi dejte vědět a já to doladím ručně</HTML>
2mks: Nechtěl by jste mi doladit ručně třeba 1GB? :-D ...hodil by se... heh :-)
dobrý, píše mě to 200 MB, já se jen chtěl zeptat, abych se rozhodl, či ano či ne, i když každé mega dobré, takže byla jasná volba. Děkuji za možnost navýšení.
to Wlezley: jsem plně pro, to by bylo krása :-)). Ale když si vemu, že jsem začal na 50 MB a za rok a něco mám 200MB, tak, pokud by to takhle pokračovalo, tak do deseti let by to mohlo vyjít :oD