Jak zrušit www

tak na nás nekřič a konečně překopíruj ty stránky na WZ
mě taky neprudí, já se jen divím, jak někdo tohle může dokázat ...
Michaela: no ale tupa ses jak tago :D
Omlouvám se
:D:D:D
Michaela: moje nabídka pořád platí
<HTML>Sjelo to trochu do rozhovoru mimo téma :) Pobavil jsem se, nemažu, počkám si na pokračování.

<div style="border: 1px solid #666; padding: 5px;">
<cite>Možná by pomohlo celé to nějak vyřešit a pustit se do řešení dalších místností.</cite>


<small>Fish Fillets: Nerovná dlažba</small>
</div></HTML>
ds >>>>>>>. Jaká byla tvá nabídka
Autor: ds (ds.mysteria.cz)
Datum: 23. 08. 2006 12:50

Jinak se to dá založit taky do šanonu, třeba to pomůže.Nemám už čas čekat na další tajemné vyjádření. Pokud chceš pomoci tak pošli uživatelské jméno a heslo od účtů na webzdarma.cz a od nevim.cz na info@ds.mysteria.cz a odpoledne se tomu můžeme ještě věnovat.
Naprosto dokonalá diskuze, naprosto dokonale jsem se pobavil a zpříjemnil si jinak šedivý den v práci. :-D
ááá tak jsem to dočetl celý, a úplně mě to rozplakalo :-DDD
Michaela: ale,ale nejsi blondýnka a nedokážeš najít mezi 60 příspěvky ty, který napsal ds? Začínám si pomalu myslet, že si z nás děláš srandu. Ale protože je Tomík neskutečný dobrák tak ti ho nakopíroval na konec diskuze, teď je o tři příspěvky zpět.
Michalko, tak se s DS domluv, protože je tady určitě spousta lidí, co by opravdu rádi dozvěděli, cos po nás vlastně chtěla... A kdyby to byla hodně velká blbost, budeš se muset na pár dní odbarvit.... :o))))
a nebo je to někdo v převleku za blondýnu, nějakej prudič :))
Míšo, jestli je ti aspon 15 tak se mi ozvi ty budeš dobrá na sex ;) a já ti s tim pak pomužu...
2Johny: seš si jistej, že ikdyž jí bude 15, že bude dobrá? v tomdle věku většinou za moc nestojej (samozřejmě jsou i vyjímky, ale podle toho co předvedla tady na fóru, nechtěl bych jí mít v pelechu ;)), bejt tebou bych si jí vydržoval tak do 17 ;) ... ale samozřejmě proti gustu žádný dišputát ;).
V patnácti se daj hezky vycvičit :)
Vezmu na ni bič a kleště :)
Nezdá se vám trochu divný, že někdo kdo neumí vyhledat mezy 60ti příspěvky jeden, umí vytvářet web?
podívej se na estranky.cz, nanic.cz, nebo jak se to jmenovalo bylo asi něco podobného
Michaelo, potrebujes prenyst stranky z staj-diablik.estranky.cz do staj-diablik.wz.cz ? Pokud ne rekni konkretne domenu ze ktere to chces prenyst!
už bych to asi neřešil, nahoře psala, že chce přenést obsah z nanic.cz do své nové stránky :), ale od té doby nic :), asi už jí někdo zpracovává :P.
<HTML>:D:D:D
nemam slov</HTML>
Nechci se dotknout meho kamose, ale pripada mi jako kdybych vedl tento rozhovor ja s tim mim kamosem.... mu neco vysvetlit....
kamajkle, jak jsi udelal ze se ti nezobrazuje adresa webu za tvim jmenem?