FTP

Nejde mi přenos přes FTP na jinych stránkach WZ mi FTP jde nevíte kde bych to mohl odblokovat? předem díky
<HTML><b>Q:</b> Nejde mi nastartovat auto jiná auta ale jdou nevíte kde bych to mohl odblokovat? Předem díky.

<b>A:</b> A jak to auto startujete?</HTML>
Zcheckuj si heslo a login, musíš to mít správně ... velká písmena, heslo .. vše si checkni, jestli to máš dobře.
No právě že se přihlásim všechno vpohodě můžu mazat ale nemůžu přidávat háže mi to chybu že se nedokáže přihlasit nebo co. štve mě to protože potřebuji s tim pracovat přes FTP. co to je Zcheckovat?jako zaškrknout polička? nebo co?
zcheckovat = zkotrolovat (odvozeno od slova check - kontrola), ale asi je to jenom hantýlka, není to oficiální slovo českého pravopisu
Zkontroluj si kapacitu. Pokud muzes mazat, ale ne pridavat, tak je to priznak prekroceni kapacity tveho webu.
jo je to asi tím jsem si změřil velikost a bylo už přes 100% takže to bylo asi tim ale ted zase mám jeden problem , nejde se mi přihlasit, heslo a přihlašovací údaje jsou stejné prostě nechápu píše mi to 530 login. Přihlašují se přes Total Comander tak jestli nevíte jak ted na to? zkoušel jsem i znovu vypsat přihlašovácí údaje a nic .
Co ti píše FTP log?
2Kamajkl: >> 530 Login incorrect. Vcera jsme se o tom spolu bavili pres ICQ a doporucil jsem mu napsat na podporu. Pac pres web se pripoji, ale ne pres FTP. Zkusil jsem to i u sebe a taky neslo.
už mi to všechno funguje jak má :)) díky za vaše příspěvky, byla chyba u administratoru WZ.
Ftp mi jde akorat v internet exploreu.Prohlížeče s jádrem Gecko to nejak neberou (530 login incorect).Japato?Nejde to ani v K-Meleon (Jádro Gecko 1.8....)
jak mám něco nahrát na FTP?
Wosush: cti faq.webzdarma.cz
Zdravím, mám problém s FTP přenosem souborů, (kapacitu nemám zaplněnu) ale nemohu přenes soubory na WZ, vezmu soubor přetáhnuho do okna chvilku to chroupe, jako že provádi přenos a pak se to zastaví, nahlásí to že se přenos souboru nepodařil nebo že se přerušilo spojení. Ještě mám přes ftp přístup na několik serveru a všude to zlobí kde to zlobí nejméně nebo skoro vůbec je (telecom) přes který se připojuji (internet expres). Zaslechl jsem, že to může být blokováno právě poskytovatelem je to možné?
Jinak používám IW FTP Client pro přenos souborů.