Smazali mi web

Mam problém s tim že se mi odregistroval web a já nevim čím to je.Nepřišel mi ani e-mail že porušuji nějaká pravidla, ani nic o odregistraci.(už jsem si ten web znovu zaregistroval).
Precti si poradne podminky a z nej pak muzes zjistit, kdes udelal chybu.
My bezni uzivatele ti nerekneme proc ti smazali web, protoze duvodu muze byt vice.

http://www.webzdarma.cz/podminky.html
Podminky jsem si precetl a zadne neporusuji. A asi by taky bylo divny smazat nekomu web bez toho aby mu trebas poslaly mail.
V jinem vlaknu jsem psal toto:
Je povinnosti poskytovatele upozornit uzivatele o poruseni pravidel. V soucasne dobe je to ale tak, ze toto upozorneni je posilano pouze u mensich prohresku. U hrubych poruseni pravidel se email uz ani neposila.

Admini nemazou web bezduvodne. Z cehoz vyplyva, ze jsi musel porusit podminky. Nekteri poskozeni vetsinou ani nevi o co porusili, ale postupem casu na to prijdou a budou pak prastit hlavou o zed.

Nejcastejsi prohresky: Chybejici reklama, skladiste (soubory nikam nevedouci), nelegalni soubory (staci i jeden nekde skryty), presmerovani uvodni stranky s reklamou, spojovani uctu, dlouhodobe prekroceni kapacity.