Špatně umístěná reklama

Prosím vás mám dotaz na úvodní stráce se mi reklema zobrazuje uprostře stránky přestože ji mám nastavenou aby se zobrazovala dole ! Nevíte náhodou někdo v čem je problem děkuji :)
na http://michalkygify.wz.cz/ se ti reklama na uvodni strance zobrazuje uplne nahore
Vítejte na mém webu! Vše co
zde najdete je moje práce! Prosím vás aby jste moji práci nevydávali za svou
!Děkuji za pochopení!

tento text leží až za ukončením tagu body a html - proto je reklama nad ním, na úvod udělej správnou strukturu stránky, pak bude platit, že nahoře bude na začátku body a dole bude před koncem body. Také vidím reklamu nahoře a nedochází mi jak se kód reklamy dostal tam, kde je. Protože je autorem zdrojového kodu FP bude asi nejlepší udělat tu stránku celou znova, předpokládám, že současná podoba zdrojového kódu není jen dílem FP
Chtěl bych upozornit že obrázek GIF je placený !
PH: jak to myslíš s tím "GIF je placený"?
<HTML>PH: hey ty mas dobry hlasky :]</HTML>
S tim placenym gifem jsem to myslel tak, ze firma UNISYS za pouzivani gifu bere poplatky (pochybuji ze web michalkygify.wz.cz plati nejake poplatky).Bylo by lepsi si ty gifi prenest napriklad do png, jpeg, tga, bmp... Desing webu by to vubec nezmenilo, a web by nemusel myt zadne pravni problemi.
PH: Placas nesmysly. Ja jsem drive taky rikal, ze gif je licencovan, ale to uz davno zrusili. Takze kazdy muze gif pouzivat jak chce. Pro bezneho uzivatele neni gif nijak omezovan. Licence platila pouze pro programy, ktere umoznovali vytvaret gif.

Proc myslis, ze na webu existuje miliony gifu? Kdyby se za kazdy gif obrazek mel platit, tak by se na webu vubec neobjevoval.