Znáte Carmageddon?

Znáš hru Carmageddon? Tak se jukni na www.carmageddon-kentaur.xf.cz a napiš svůj názor na tuto webKu.
Mám dotaz - kde jsi vzal češtinu do Carmageddon TDR2000. Rád bych si s tím překladatelem docela vážně pohovořil, protože co je moc to je moc.
Jak to myslíš? Pohovořil? Jestli je tam něco špatně, tak já to dám pryč...
Já tam jenom dávám to, co najdu. Ale jinak web se líbí?
Kontaktoval už jsem ho i web cestiny.cz, doufám že tu češtinu stáhnou.
A jestli bych tě mohl poprosit, pokud chceš mít češtinu, tak ne tu co tam máš teď, protože ten týpek co ji dělal (Růžička) vzal prostě mou o tři roky starší češtinu, všude vymazal mé jméno a vydává ji za svou.
Takže úplně stejná, zabírající mnohem méně (neobsahuje všechny ostatní jazyky) a navíc neporušující autorská práva je tady:
http://cestiny.idnes.cz/c/carmageddontdrczk.html

Jinak k tvému webu - design se mi nelíbí, je to moc jednoduché a to i přesto že se řídím heslem "v jednoduchosti je síla". A i navigace je nějaká chaotická.
Tak jo, už jsem to změnil. čeština tam je a díky za názor, ale jak bych teda mohl vylepšit alespoň tu navigaci? Anebo ten desing, mysliš, že je tam moc červený, nebo jako grafika na klikání? Ale jinak obsaj je dobrej, ne? :-)
opera 9.00 build 8303:
1) nemas title
2) nefunguje navigace (vlevo)
3) MS Word opravdu neslouzi k tvorbe stranek!
Pokud se dělají stránky ve Wordu, tak to nějak vadí? Já myslím, že je to úplně jedno, protože ten, kdo se nepodívá do zdrojáku by na to určitě nepřišel.
Nemusi se na to divat ve zdrojaku. Pokud nekdo pouzije neco jineho nez IE, tak to pozna hned. Jediny kdo prekousne wordovsky gulas je IE, ostatni maji smulu.
Tak tohle je LOL tabulky a odkazy ktere nefunguji... Do zdrojaku sem raci nekoukal abych nemel nocni mury.... :) Ale kazdy nejak zacinal... Teda aspon myslim ze je to tvuj zacatek... Skus si precist neco o tvorbe stranek, pak prolez nejake weby aby sis prohlidl nejakou grafiku a pak to skus cele predelat... A pak to muzes znovu skusit dat hodnotit. ;)
Díky za názor a pokusím se to překopat... Určitě se to zde znovu nekdy objeví... díky moc :-)))