jak napsat majitely webu?

Zdravím. Jsem dlouholetý uživatel webzdarma.cz. Zajimalo by mě, zda se nedá zjisti e-mail na majitele webu, jehož doména se mi velice líbí. Na webu je třeba jednoduchá stránka, která člověka informuje, že tyto stránky byly zrušeny, nebo už 3 roky stránka neaktualizovaná, prostě k ničemu smetí na internetu. Rád bych takového člověka kontaktoval a domluvil se s nim na případném převzetí (a jistě mnohem lepšímu využití) webu.
Pokud byly stránky zrušeny, tak se kontaktuj na správce/adminy webu webzdarma.cz např. přes položku info, kde je odkaz. Původní majitel k tomu nemá co říct, tomu patřil smluvně ten prostor pro jeho stránky po dobu smlouvy, kdy se zobrazovala reklama a měl tam jinak platné nějaké stránky. Jestli je stránka 3 nebo 5 let neaktualizovaná není důležité :-), pokud se ale chceš opravdu spojit s původním smluvním nájemcem stránek, tak si ho za
a) zkus vyhledat v diskusním fóru, kde mohl zanechat svůj ještě platný email
b) přes správce celého webu dát kontakt na sebe na jejich email, pokud ještě funguje
Myslím si, že u neplatných stránek (smazaných a bez reklamy) se dohodneš jistě s adminem celého webu (hostingu).