Problem s phpBB2

Dobry den.
spatne mi funguje phpBB2- diskuzni forum na wz. na strankach mojezvire.wz.cz se obcas pri loginu zobrazuje stranku nelze zobrazit. proc?
Dekuji. Vyzkousejte a poradte, pls.
hmm.. no.. IE tam tuhle stranku hazi skoro vzdycky kdyz se mu neco nelibi.. krom toho jsem nenasel na mojezvire.wz.cz zadne phpbb forum
Omlouvam se, to forum (diskuze) je na strankach zvirecimilacci.wz.cz
Ja jsem to zkousel i ve firefoxu a tam se misto stranka nejde zobrazit neobjevi vubec nic.
no.. mě se teda objevilo tohle:

Bylo zadáno neplatné uživatelské jméno nebo heslo.
Klikněte zde pro opakování volby.
Klikněte zde pro návrat na obsah.
u phpbb na wz to obcas chvili trva a muze se stat, ze vyprsi cas pro zpracovani stranky. s tim asi nic nenadelas. Mne osobne ale phpbb beha bez sebemensich problemu (u me i na jinych pcs)
Mily donny,
Potreboval bych se s tebou domluvit, jestlize si to zvladl bez problemu, mozna je chyba na me strane a neumim to spravne vlozit na stranky. Nebylo by mozne, aby jsi vytvoril stranky ty a vlozil tam to forum? Ja uz bych pak vse udelal ja. Dam ti ftp pristup k te adrese a ty bys to tam vlozil, co ty na to? kdyby se ti jen trochu chtelo, nebo nekomu, kdo tuto prosbu uvidel, napiste mi na mail ci sem a domluvime se.
Dekuji.
Josefe, mám dojem že jsi po instalaci fóra neodmazal potřebně mazatelné dva adresáře co jsou popsány v instalačním návodu. Pak to vše pojede :-)