zda se mi to nebo ne

zda se mi to nebo je server webzdarma pomaly a nestabilni...berte to jako fylozofickou otazku...zkousim servery profitux a ic a muzu rict ze stabilita mi tam sedi vic, pokud chci kopirovat cokoliv z webzdarma pripojeni mi pada casteji nez se da prekousnout
me vubec nepada, respektive ftp prenos mi jeste v zivote nespad. akorat domeny *.wz.cz bejvaj pomaly ale to bude poctem webu na *.wz.cz ...
2^nakashi: máš pravdu, servery *.wz.cz jsou opravu asi nejpomalejší. Kdy už nám admini slíbí další zrychlení? :-|
2^nakashi: máš pravdu, servery *.wz.cz jsou opravu asi nejpomalejší. Kdy už nám admini slíbí další zrychlení? :-| Mě přenos na wz taky padá(padal).
pokud se někdo z vás cejtí na to, zasponzorovat upgrade hardware na wz.cz, tak by to mohlo pomoct...
Som spokojný stým čo server poskytuje, na to že je free, ale je naozaj dosť "pomalý". Mne to facha v pohode, ale pripojenie cez pevnu linku u kamarata stým ani nepohne a to všetky wz.cz. Kontroloval som to aj inde, niekde to šlape a niekde je to mrtve. Može to byť asi fakt ?servrom?
mysticdeath.wz.cz
tak ses spokojenej nebo nejses? spokojenej clovek si nestezuje.. a tohleto uz tu mimochodem bylo - spojeni wz-slovensko
neon: na slovensku je z jistych uzlu spatna konektivita na webzdarma, proto je to tak pomale. za to WZ nemuze.Taky to vysvetluje to, proc z pevny (sk telecom) je to tak pomaly a jinde ne...
Já jsem zatím spokojená. Nemám to tu sice dlouho, ale za tu "cenu" a to, co mi to poskytuje... Zatím si nemám důvod stěžovat... Taky si myslím, že když je to zdarma, nemá cenu si stěžovat... :D
Nicméně 25s timeout pro připojení na FTP je tragicky malej...
.: proc?zatim jsem s tim nemel jeste problem...i rucne to stiham vypisovat...