vložení videa do webu

Prosím o radu jak vložím so svého webu krátké video?
takhle:

<OBJECT height="200" width="300" ID="MediaPlayer" CLASSID="CLSID:6BF52A52-394A-11d3-B153-00C04F79FAA6" >
<PARAM NAME="URL" VALUE="video.avi">
<param NAME="autoStart" value="1">
<PARAM NAME="UiMode" VALUE="full">
<EMBED TYPE="application/x-mplayer2" SRC="video.avi" NAME="MediaPlayer" WIDTH="300" HEIGHT="200" autoStart="1">
</EMBED>
</OBJECT>

to "video.avi" si prepis jak mas to tvoje video... ;)
<a href="video.avi">video</a>

jinak jak píše Relik, ale to se spustí pouze tomu kdo má naistalovaný WMP
Ahoj, vložil jsem to tam jak jsi říkal, oběvilo se mi okno od přehrávače a že je připraven. Jenom že se nic nestalo? moje video je ve složce D:\Dokumenty Pity\Video\video srandičky a mám ho pojmenované dvd, prosím poraď mi jak to tam mám přesně napsat.
nemuzes odkazovat na video na tvem pocitaci. Musis ho nahrat na server a jako cestu zadat nejlepe relativni cestu. tedy napriklad pokud budes na video odkazovat ze souboru (vse na serveru) /video.html a to video bude ulozene treba jako /videa/video.mpg , tak jako cestu napises "videa/video.mpg".
Podrobne vysvetleni relativnich adres najdes treba na strance

http://polopate.jakpsatweb.cz/?page=adresa
Ahoj, vložil jsem to tam jak jsi říkal, oběvilo se mi okno od přehrávače a že je připraven. Jenom že se nic nestalo? moje video je ve složce D:\Dokumenty Pity\Video\video srandičky a mám ho pojmenované dvd, prosím poraď mi jak to tam mám přesně napsat
pity: ta odpoved (06. 02. 2006 05:05) patrila tobe, jestli sis nevsiml...
skus pcsvet.cz