prihlaseni

Dneska rano jsem se normalně přihlásil na moji adresu,odpoledne se chci znova přihlásit ale píše že neexisstující jméno a přitom tam zadavam to stejný! skusil jsem to i večer a porad to nejde.Co se tim stalo? v nastaveni jsem nic nedelal.
na tvejch strankach je jenom chyba 404
..urcite tvuj ucet stale existuje? neporusil jsi pravidla?
mam iny problem s prihlasenim, uz par dni mi nejde prihlasit ani na webe ani cez wincmd..cez comander sa zasekne pri nacitavani LIST a cez web sa prihlasi, dam pridani suboru potvrdim ho a zase chce meno a heslo a stelo dokolecka.. prosim nevite co s tym je? diky
Sayeth: zkontroluj si nastaveni , hlavne pasivni mod. treba je chyba v tve siti, zkus chvili pockat, jestli se to nevyresi samo.
Já si mysím že jsem pravidla neporušil a kdyz jdu na nějaký svůj soubor co mám na té stránce tak funguje
znova nahraj index.
jo.. to by bylo logicky.. nebo vocheckuj jestli tam furt je ten starej
cau lidi potrevobal bych pichnout z registrací prosimvas napiste my navod jak to udelat na muj email couvin@seznam.cz predem dekuji
ted uz mi nejou ani soubory tak mi nekdo ten ucet musel zmazat :(((
luboš: tak to vypada, ze jsi pravidla asi opravdu porusil a web byl smazan... Treba jsi pravidla neporusil umyslne, poruseni pravidel je i poruseni zakona (vetsinou autorskeho), casto je porusovan z neznalosti.