#nefunkcni email

nefunguje mi na wz email. index.html tam mam.
ne ze by mi vadilo, ze provider neodpovida na dotazy, notabene, kdyz to tam ma napsany. ale stve me, ze jako duvod nefunkcnosti uvadi neexistujici indexhtml soubor, kterej tam mam a neslape to stejne....
Koukni na http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?4. Možná by pomohlo zkusit si tam postal mejl.
co je tohle za slataninu blbosti s debilitou?
2just-paja: no hlavně že ty seš mozek světa co? Mohl by si mi laskavě říct, co se ti zase nelíbí, že jsi se takto projevi? Dotaz borka je typickou FAQ a já ho proto na FAQ odkázala. Jestliže něco nechápeš, tak příště napiš - "Nechápu to, mohli byste mi to prosím vysvětlit?" Slušnost nade vše že....
cau thalie, diky za pomoc i reakci na toho blbecka. vysledek:
ano tyka se to meho problemu a reseni faq je nasledujici:
*
WZ.4. Aktivoval jsem e-mail a stále ho nemám.
Chybějící Index v kořenovém adresáři webu nijak nesouvisí s Indexem chybějícím u e-mailové schránky. Jenom se prostě zobrazuje stejné chybové hlášení (403). Vytvoření e-mailové schránky trvá až 14 dní, během této doby i po ní může pomoci zaslání zprávy do dané schránky.
*
je to sice zvlastni reseni problemu, ze si jako poslu prvni mail, no ale dobre:) jenze ja vlastne ani ten mail /respektive zacatek pred zavinacem/ neznam ! no tak to se pak blbe posila ... :) ad2: zadne chybove hlaseni c.XX se nezobrazilo...
>> jenze ja vlastne ani ten mail /respektive zacatek pred zavinacem/ neznam
kdyz uz jsi byl na tom faq, tak: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?12
diky tony, uz to slape jak zamlada :) zaujala me realita, ze cokoliv napises pred zavinac, tak tam dorazi, kdyby na chleba nebylo:) // snad jeste pripodotek: proc se mi zobrazuje i spousta dalsich adresarovych skupin v seznamu mailu, ktere jsem evidentne nezalozil - je jich tam fakt dost - a zdaji se byti cizi ?
x
Thalia: to byl muj osobni komentar a vztahoval se k tomu, ze sem nepochopil, jak muze chybejici index.html ovlivnit mailovou schranku.
co myslis presne temi adresarovymi skupinami v seznamu mailu?