Adminům -> vyhledávání.

Možná to víte, ale jsou tam chybičky. Hledal jsem články z posledních 30-ti dnů, které jsem stvořil a po kliknu na další stránku jsem dostal výsledek
21-21 z 149, po dlaším 22-22 z 149, což asi není úplně ono.
Neberte to sarkasticky, jenom jako upozornění na chybičku.
Ne teda že bych to adminům nepsal hned co jsem poprvé na wz přišel něco si vyhledat (3 roky?) :-)
<HTML>>>Hledal jsem články z posledních 30-ti dnů, které jsem stvořil

???</HTML>
JJ, Richard se jak je vidno ptá na to nejdůležitější z tý zprávy...

To Marek z Markova:
Ono jde o to, že to hledání je už ROKY nepoužitelný hlavně z jednoho důvodu, a to že ty další stránky nejsou jakože stránkování po jedný (na to by se dal napsat třeba i JS, aby to napsalo všechny najednou), ale ta každá poslední zpráva je jedna a ta samá jako ta poslední v první stránce výpisu. Tudíž v tom:
"21-21 z 149, 22-22 z 149" je ta zpráva 21, 22 - 149 pořád jedna a ta samá (tedy ta 20. z první stránky výpisu)...

Tenkrát jsem to vzdal po několika urgencích, ale už je to fakt HODNĚ dlouho, co tu tahle chyba straší. Možná ještě dýl než klasika "registrace si občas chodí tam jak se jí zrovna zamane resp. WZ chyba forever".
<HTML>Porad nevim, o jakem vyhledavani je rec...
Budto sis spletl WZ s nejakym google forem, nebo je ta otazka fakt blbe polozena. Jedine vyhledavani co me napada je v katalogu a to mi funguje jak ma</HTML>
Myslím, že je to o vyhledávání tady na fóru.Dříve se mi také stalo, že se nalezené výsledky vypisovaly po stránkách (více položek na stránce) a po výpisu nekolika stránkových výpisů se pak zobrazoval jen jeden nalezený výsledek na stránce.Dnes jsem to zkoušel a stránkovalo to dobře
Tak jsem to zkusil ještě jednou a chyba se projevila - dal jsem hledat application - Prohledávat všechna fora - Posledních 180dní - nalezlo to 48 položek, které se od 42 vypisují jedna na stránce a obsah stránek je pořád stejný
a při dalším pokusu se stejnými vstupními daty to nalezlo 49 položek a tentokrát se zobrazila na první stránce 1 položka a to ten můj poslední příspěvek
Neboli hledání jest na http://www.webzdarma.cz/forum/search.php?f=1
MzM: takže Richard je jediný, kdo nepochopil o jaké vyhledávání jde? :-)
Lama:
nic není ztraceno, vyhledávání pořád nefunguje a tak má stále šanci to pochopit.
http://www.webzdarma.cz/forum/search.php?f=1&search=application&globalsearch=1&match=1&date=180&fldsubject=1&fldbody=1
Ono ve skutečnosti na wz nefunguje nic pořádně. Buď je to neschopnost nebo neochota investovat - ale kam se podíváte - nefunguje...
Lama, ale zas tak strasne to neni...
Ja jsem to myslel jako upozorneni. Stejne hledam jednou za pul roku a stejne to nenajdu...
<HTML>>>takže Richard je jediný, kdo nepochopil o jaké vyhledávání jde? :-)
Napadlo me X moznosti, ale zadna z nich me nedokazala presvedcit o cem je vlastne presne rec.

>>Ono ve skutečnosti na wz nefunguje nic pořádně. Buď je to neschopnost nebo neochota investovat - ale kam se podíváte - nefunguje...


Kdyz jsem se podival na tvuj web, nepripadlo mi to vubec vtipne, spis zalostne. Myslim si, ze jsi nejaky pubertak co po stazeni manualu je presvedcen o svych dokonalych znalostech a ostatnim to dava najevo ponizovanim jinych. Radeji cist na foru prispevky "lama hlasky" nez prispevky od kokota co se lidem jen smeje.</HTML>
Lama:YGWYPF

Richard: Proč mám dojem, že se ozvala potrefená husa? Od moderátora bych více než hodnocení přispivatelů čekal nějaké vyjádření k existujícímu problému. Je doufám už všechno jasné?
Richard: Dobře jsi mě odhadl :-)

Ale v celém dosavadním průběhu tohoto tématu jsi neodpověděl na položenou otázku ani na moje invektivy (neschopnost nebo neochota) ničím - kromě slova "kokot".

Takže Co uděláte s:
1. vyhledáváním
2. vkládáním reklamy
3. pomalým načítáním stránek
4. omezováním down a uploadu
5. nereagováním podpory na e-maily
6. nesprávně fungujícím (nefungujícím?) katalogem
7. ..a dalšími - procházíš tahle fóra, ne?
Franta: máš pravdu - za málo peněz málo muziky :-) + kokot :-)
lama:
3. záleži imo stránku od stránky, nejpomalejc se mi třeba načítají stránky na wz.cz

4. to je tu imo neděje, aspoň sem to neviděl..
6. ten katalog stejně imo používá málokdo. snaž se spíš aby ses dobře umístil ve vyhledávačích a ne v katalogu wz :)
Jezis, tak do tech adminu tak neperte, ja jsem spis cekal odpoved typu, "jo, o tom vim, ale zatim se mi do toho nechce."
MzM - mylný předpoklad - zatím nevíme ani jestli už Richard ví o co jde.
<HTML>>>Od moderátora bych více než hodnocení přispivatelů čekal nějaké vyjádření k existujícímu problému. Je doufám už všechno jasné?

Me ano, tobe asi ne...
Nejsem tu od nejakeho vyjadrovani, jsem tu na vedeni diskuzi.
Reagoval jsem na to, ze prispevek je spatne polozeny.
Pokud ale na mem vyjadreni trvas, neni problem...
Ja to opravit nemuzu, neni to muj problem, neni to jediny problem a rozhodne to neni nejvetsi problem. Kdyz uz o tom ale vim, nezapomenu na to a budu to tlumocit dal.

BTW: cituji franta:
>>Myslím, že je to o vyhledávání tady na fóru.

Myslim? Na to ze sis to jenom myslel ale nevedel to se tu nejak moc ozvyas ;)</HTML>
Quinix:
4. se tady děje - je to i moje vlastní zkušenost. Mám připojení 512/256 - a např. obrázek 3 MB se do cca 100 kB stahuje naplno - tj. 64 kB/s - ale jakmile překročí stahování tuto velikost, automaticky download klesá na 5-6 kB/s až do dokončení stahování tohoto obrázku nebo jiného většího souboru (upozorňuji že nemám žádné omezení stahování nebo FUP a zkoušel jsem to v noci - kdy není vytížení serveru tak velké). U menších souborů se to neprojevuje.

6. nejedná se o můj problém - jsou to shrnuté některé obecné problémy na wz.
Richard: Děkuji za reakci, polovina mých příspěvků byla snaha popsat moderátorovi diskuse problém o kterému se vyjádřil ve stylu, že absoulutně nechápe o co jde.Jsem rád, že už se o problému alespoň ví