Reklama dole

Prosím Vás, môžte mi poradiť ako mám v zdrojovom kóde reklamy niečo zmeniť, aby sa mi zobrazovala na stránke úplne dole? Teraz ju mám hore, ale všimol som si že na niektorých stránkach je dole a chcem ju tam mať aj ja. Ak viete tak mi prosím odpíšte...
Já reklamu vidím dole. Pokud na nějakých stránkách ji máš nahoře, napiš adresu.
No veď. Hneď čo som to napísal, som to urobil :-)
napadlo vás přilhásit se a podívat se do Nastavení ... Vkládání reklamy ?

řekl bych že tam to určitě někde bude :D
lio04: Nevím co jsi udělal, ale reklama je stále nahoře :-))
Myslím, že se kód pro reklamu vloží do stránky jen při jejím nahrávání na server. Budeš muset VŠECHNY htm stránky nahrát znovu.
na mych strankach(http://newermore.wz.cz) mam reklamu wz nahore i dole. PROOOOOOOOC?
Doporučuji totéž, nahraj ty stránky znova. Podud ale dojde k chybě, nebudeš ji tam mít vůbec a stránky ti po měsíci smažou.
Takže buď si to zálohuj, nebo se podívej, jak vypadá kód pro vloženou reklamu a vlož si ho sám tam, kam chceš. Podruhé se tam (snad ?) už nevloží. Byla to jediná možnost jak mít reklamu a tím dodržet podmínky, když automatické vkládání nefungovalo.
Vaše reklama mi slušně pohnojila úvod.Nevíte jak jí odtamtud dostanu, tak aby byla jenom na hlavní stránce?Nemusím jí tam mít snad 100x.Předem děkuji za odpověď.

http://grafik.xf.cz
no já ji mám dole, ale jen sem v nastavení - vkládání reklamy - nastavil, že ji chci mit dole
Matěj: "Naše" reklama - se ti nějak nezobrazuje vůbec :-)
Jestli jsi myslíš, že jsi oslovil Webzdarma - tak si na odpověď asi ještě nějakou dobu počkáš :-)

Nastavení reklamy - viz administrace tvého účtu - nastavení reklamy.
Reklamu jsem dal dolu, ale zmizela mi uplne, takze jestli mi zrusete stranky tak me omejou.
Ja us stech reklam silim, mam na kazdym posranym odkazu jednu.Nevite jak to udelat aby byla jenom nahore na hlavni strance a ne vsude kde je nejaka stranka kterou odkazuji pomoci Inframe do jineho ramu?
Matěj: nastav si vkladani reklamy nahoru do danyho souboru (u tebe asi index). pak smaz ze vsech stranek kod reklamy, pokud tam je, (v indexu muzes nechat) a nahrej stranky na server.
Tonik moc ti dekuju, us to de.