Zvětšení místa na webu

Vim už se to tu několikrát řešilo...
Ale bylo by možný zvětšit místo u WZ? na webu mam foto,video atd... a to něco zabírá. A 50MB je fakt malo.
Díky moc Max_cz
Když víš, že se to tu už řešilo, tak bys měl vědět, že se nemáš ptát tady, ale na mejlu podpora@webzdarma.cz viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?11.
Bylo to někde ve foru ale nechtělo se mi to hledat... A když napíšu na podporu tak většinou neodepisujou :)
Jsem přesvědčen, že maily ani nečtou
Taky by me zajimalo, jestli je mozne zvetsit mistlo na www. Mylim si ze by jste to adminove meli resit aji tady, protoze to urcite zajima i vic lidi. Nevim proc bych mel chodit jinam. A kdyz se tento problem nevyresil, tak by jste se meli timto tematem jeste zabivat. Diky a ahoj ;)
Pokud chcete vic mista a nebojite se ciziho jazyka tak na www.bravepages.com nabizi 100Mb volneho mista.
100MB nabízí i www.ic.cz
Ale byly s nimi nějaké problémy.
A chtějí reklamu na každou stránku nahoru.

Já bych také potřeboval trochu více, ale psát na podporu je asi zbytečné, ani neodpoví, že to nejde.
Ono pár mega navíc je dobrých, ale někdy má větší cenu, že už o vašich stránkách někdo ví a že jste třeba jejich adresu už někde rozhlásili mezi lidmi.
hele lamky stačí tam neházet obrázky v bmp ;) S normální komprimací jpg se tam vejde milion obrázků a všeho co je pro web nutný, stačí omezit nepotřebnej bordel.

A detail, tohle je FREE (F R E E) hosting. Každej kdo potřeebuje víc místa si platí, můžeš spát na krabici na Hlavnim nádraží zadara, ale za byt vysol prachy :) Překvápko co?
<HTML>> Jsem přesvědčen, že maily ani nečtou

ale ctou, ale na nektere dotazy opravdu neodpovidaji (aspon na to, co je primo na strance podpora napsane vetsinou ne)

moznost priplatit si za prostor navic bude od noveho roku, ceny budou hodne zajimave (aspon pokud porovnate s konkurenci tak urcite)

na navyseni MB zdarma ma sanci mozna tak 3% webu, ktere tu jsou (velmi kvalitni a zajimave), urcite ne osobni stranky s fotkama atp.</HTML>
Mno, nemusis ani chodit do zahranici.
Jestli ti nevadi reklama na kazdy strance tak www.ic.cz - 250MB

Pokud máš aspon trochu zajimavy webik tak protifux.cz .. - 200 MB

Videl jsem i freehosting 2.5GB, ale už jsem zapoměl adresu. Byl sice nějakej zahranicni, ale .. ;-ú
Uz je zavedena ta moznost placeneho hostingu? Ja sem zadny cenik nenasel