moje www; www.lukavec.wz.cz

Prosila bych o zhodnocení stránek. Nahrála jsem teď podzimní verzi, ale zdá se mi to teď moc ostré. Jedna z původních stránek je http://lukavec.wz.cz/capi.htm
Předem děkuji.
Nápad je to vynikající a podoba stránek vkusná, myslím, že jde o vydařený a smysluplný web.

Asi se nechám inspirovat :o)
No to je super, moc díky! :) Pravě jsem změnila pozadí, promíchala jsem to s hnědou, tak už se mi to nezdá tak ostré. Fakt, díky!
pěkný,jen ta fialová u čápů se mi nelíbí :-))
a nezobrazuje se mi prostřední anketa..
Děkuji. Ta prostřední anketa není nic. Je to nějaká vada, kterou neumim opravit. Nahralo se to tam spolu s odkazem...
Fialová nelíbí jako taková, nebo že tam nepasuje?
Fialová nelíbí jako taková..ale dělej si to podle sebe,jak se Ti to líbí..
já bych se nikdy neptal na názory druhých,ne z ješitnosti,nebo sobectví..
pokud by to byly stránky pro širokou veřejnost tak ano,ale předpokládám že je to pro pár známích..?Prostě chci mít stránky podle sebe,podle mého vkusu,kdybych tam měl dát barvu podle někoho cizího,už by to nebyly moje stránky,tak to cítím já :-)
Když už jsi se ptala,řekl jsem názor na barvu,ale jinak je to super,
umíš dělat věci o kterých se mi ani nezdá..
hlavně tam dát reklamu :-)))
Můžeš juknout na moje,případně mi tam napiš.Sem jsem přišel jen vyjímečně vyřešit problém,
ahoj Robin
http://web.telecom.cz/pavianek/
pěkné stránky
taky to vidim jako hodne povedeny web :o))
vetsina officialnich webu mest a mestecek ho ani zdaleka nema tak pekne udelany :o((
No, je do dost špatný, bejt představitelem toho města, styděl bych se za takovej web. Koukám na to ve FF 107

1. <meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage Express 2.0"> - to říká vše, když už, tak FrontPage 5.0 ale tyhle generátory se rozhodně nehodí pro profesionální tvorbu webu, která k webu města patří, a to že není oficiální nehraje roli.

2. Kód nekomentuju, ale to, že místo (i třeba přímého) CSS stylování použito HTML formátování, to je moc...

3. Chybějící navigace na každé stránce. Tohle "hloubkové" menu se nenosí a nenosilo. Aspoň, že jsou odkazy na přehled.

4. Nesrovnaný layout. Text nalepený k okraji objektu vypadá hodně neesteticky. Nechápu taky proč je všude zelené písmo, k tomu ještě tučně, další věc jsou obrázky, někde jsou rozházené. Background vypadá jak z WordArtu, jednobarevné pozadí s grafickým zpestřením zbytku vypadá o mnoho líp... Celkově je design dost nudný a nemá čím zaujmout, tuctový. Ani ty odkazy nemají hover.... Chjo.

5. Obsah - to je jediné, za co bych tvůrce pochválil protože obsah je opravdu obsáhlý :)

Takže bych doporučoval strávit několik dlouhých nocí s webem jakpsatweb.cz a naučit se xHTML + CSS a základy PHP, potom se budem bavit o hodnocení webu, teď tak 4 body z 10.
No, dost drsná kritika. Zvláště od člověka, který se se svýma stránkama moc chlubit nemůže...
Nejsem v tvorbě stránek žádný profík, nemám k tomu ani namakaný software.
Stránky bych srovnala k ochotnickému divadlu s jedním hercem, takže na základě toho se ani nemůžu přiblížit k oficiálním webům. Jen pro vysvětlení. Za připomínky samozřejmě děkuji, ale ponaučení si z nich vzít bohužel nemohu.
Nepotrebujes namakany software, me teda staci pspad + photoshop kterej na torrentu sezenes ceskej za par minut. A to ze muj web nefunguje to nic neznamena, neni to jedinej muj web, navic se nebavime o mym webu ale o tvym.
No, naše vesnička (Uhelná Příbram) měla podstatně horší stránky. Byly na nich hrubky a byly napsány ve Wordu. Takže 6 z 10:-))))
dobre, dizajnovo to neni sice podla mojho vkusu, ale technicky a obsahovo velmi dobra stranka ;)
proč dáváte jako index pořád VSTUPTE to je strašný když jdeš na seznam nebo centrum xchat lide novinky webzdarma bigbrother a tisíce webu tak tam taky nemají "VSTUPTE" taky by vás to nasralo i když to je jeden klik,lidi jsou líný a jjá osobně bych šel radši jinam
Proč? No to je jednoduché, protože se jedná o úvodní stránku. Mně se osobně zase nelíbí první stránka, kde je naplácáno páté přes deváté.
Časem si třeba něco takového najdu.
No, navigace by chtela asi trochu zmenit. Je to takové tam - zpátky.. Udelat z toho "prehledu" menu?
Nekam jsem se doklikal a to "zpet" a "na prehled" jsem musel chvilku hledat, protoze to bylo bile na hodne svetle modre....
Odkazy v prehledu maji neklikaci prvni pismenko, je to malinko matouci.
zvyky bych klidne rozhodil na 3 stranky, je to prece jenom moc dlouhe. (podmenu?). Delsi texty sazene na stred se dost spatne ctou a nevypada to moc dobre.

asi tak.
Je to pomerne rozsahly "projekt", ktery se bude jako staticky asi pomerne tezko udrzovat. Chtelo by to trochu toho chytreho kodu... Treba se nekdo chyti. Jsem ochoten poskytnout sve uzasne menu ;-)

Jak funguje zkuste na http://www.games-i.cz/new/index.php?sekce=FIFA&f=fifa_osobni&menu_id=68
je to jenom ukazka, cele menu se muze delit na kousky, nebo taky ne, je n- urovnove....
Konec reklamy...
Děkuji za připomínky. Myslím, že se z nich poučím a budu se snažit je taky zrealizovat. Hlavně to menu. Myslel jste tím přehled odkazů v horní části stránky uspořádané do linky?
Pracuji ve FrontPagu a ten mi ledasco nedovoli, například text může být jen těstě u levého nebo pravého okraje. Nedovolí mezi slovy víc jak jednu mezeru. Tak jsem to zkusila vycentrovat.
Adresu www.games-i.cz... jsem vyzkoušela, ale hlásí mi to: Error:
Nemohu nalézt stránku fifa_osobni.php. Obraťte se na správce webu.
Tak asi tak.
ja vim, tam jde o system menu, ne o to, ze tam neco funguje. No nic, no.
s tema upravama. FrontPage se da tusim zapnout do rezimu editace kodu a tam se pak daji delat ta kouzla, ktera nejdou jinak. Jako odsadit od leveho kraje, a tak. Viz vsemozne diskuse tady.
Tak už jsem tam dodala menu, snad už na mých stránkách nikdo nezabloudí... :)