Výpadek

Už zase další výpadek wz. Už by s tim mohli něco udělat. Co vy na to?
to teda mohli, chtel sem kamosovi ukazat galerku z chaty a nic
jste na freehostingu, tak nečekejte modré z nebe
njn, ale ted jsou ty vypadky nejak casto...
já neřikám, samozřejmě, to co nabízí wz, je víc než férový. Ale když jim to každou chvilu vypadává, tak by s tim mohli něco udělat...
<HTML>vaca> kdyz to rika clovek, ktery ma tu drzost podvadet se skryvanim reklamy pomoci css tak to pak jo :-/</HTML>
mira -> solidní stěr =D
Aaaa Mira se nam vratil. Dlouho jsme se nevideli. Asi hodne prace.

2vaca: kratkodobe vypadky jsou na freehostingu v norme. A bud rad. V posledni dobou je na tom WZ hodne dobre. Uz dlouho tu nebyl dlouhodoby vypadek.
2 tomík: fakkt? to byly i dlouhodobý výpadky? (já používám wz půl roku a žádnej kterej by byl delší než jedno odpoledne sem nezažil..)

jinak, čim je to způsobený? to je když je hodně lidí on-line, tak přopojení wz nestíhá, nebo čim to je?
Teda vaco, styď se!
mira: Toho si nevšímej, jste skvělý...;) (lehounce podlézavý smajlík)
Jo výpadky mě trochu štvou!
>> jinak, čim je to způsobený? to je když je hodně lidí on-line, tak přopojení wz nestíhá, nebo čim to je?
Jednak tim, ale server je staven na tuto zatez. Takze lidmi to ani tak neni. Spise je to dano trafikem. Jsou tu nekteri co zatezujou server neunosnym prenosem. A jednak je tu i hodne zacatecniku, kteri zatezuji server zbytecnymi skripty i dotazy na MySQL server.