Nevím jak dál!

text/html 176 URLs 365412 Bytes (356 KB) 16.96%
image/gif 80 URLs 32288 Bytes (2082 KB) 7.71%
image/jpeg 782 URLs 47397000 Bytes (46286 KB) 75.34%
Total 1038 URLs 49894700 Bytes (48725 KB) 100.00%
Podle XENU máš v souborech na webu 48725 KB - ještě je tam pošta, možná je tam započten limit i na MySQL

Vypadá to, že je plno.
Mno a třeba kdybych všechny klubový koně a jejich fotky přesunula na novej web tak už to pude jo?Jakko sem to udělala s akcema?
Zkus klasickou fintu "fň" - otevři si fotky v nějakém rozumném editoru a snižuj jim rozlišení. Spousta fotek je dělaná se zbytečně velkým rozlišením, takže můžeš velikost obrázku zmenšit bez postřehnutelné ztráty kvality. Jestli si chceš fotky ukládat na další web, tak je to tvůj problém - nesmí ti na to nikdo přijít :)
Počkej a to se jako nesmí?Udělat si ještě jeden další web?
No, když jsi si četla (četl to někdy někdo? Já měl tenkrát asi záchvat...) podmínky provozu, tak tam bylo i něco o zákazu zřetězování. Tedy toho, že si registruješ web jen jako skladiště dat (obrázků,..). To platí i na jiných webech...
Radši zkus udělat z koníků poníky :-)))) Další možností je platit si za větší prostor. Nebo zkus přesvědčit správce, že na tvoje stránky chodí milióny lidí denně, takže má tvoje reklama obrovský dopad. Pak ti možná zvětší prostor sami :-))))) [a znáš i tu o peskovi a kočičce?]
No já už si nějak snad poradim
mŮŽU SE ZEPTAT JAK SE DÁ TADY NĚJAKÁ STRÁNKA ZRUŠIT?
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?1
Děkuji
Mám takovej problém v editoru mám písmo...jmenuje se Diploma ale na webzdarma mi nefunguje jak je to možný?
Omlouvám se,už mi to de
Lidičky jak si kopírujete hudbu na web?
V Total Commanderu klávesou F5 :-D

Teď vážně:
Soubor nakopíruješ na web a pak na něho udeláš odkaz
<a href="soubor.mp3">stáhni si mě</a>

Ono jde i spuštění hudby "na pozadí" stránky, ale to radši nedělej, většinou to každýho naštve a dlouho to trvá.
NO JO TO JÁ TAK MÁM ale když chci tu písničku nakopírovat tak mi to prostě nejde
a nemas nahodou plno? Vejde se to tam vubec-na ty stranky?
No proč ne?Já vždycky dám Browse a vůbec se to nenačte ale rovnou to skočí do stránka nenalezena tak nevim...mno to je jedno holt to bude bez ní