Zhodnocení stránek

Nemohli byste mi někdo napsat názor na mé stránky www.vojtam.chytrak.cz ? Byl bych také rád, kdyby se někdo podíval také na administraci systému (www.vojtam.chytrak.cz/demo , už. jméno i heslo je "demo") U administrace mi nejde moc o vzhled, ale hlavně o funkce (jestli je to pro takovýto systém dostačující =) )
Jo dobrý,ale na to jak je máš dobrý,musíš tam dát toho víc,aby to byl web jaksepatří.Dobrý můj názor a smajlíky smaž
Jirka: co to je za haluz, kecáš strašný kraviny!

Vojta: jesli si opravdu sám programoval ten RS tak všechna čest, design nic moc ale.
Jo, tož ten admin, ten se mi celkem líbil, takový docela user-friendly ;).... já veškeré své adminy programuju tak, aby měly co možná nejvíce funkcí, ale nikdo kromě mě se v tom pak nevyzná :-/.. tohle se mi líbí, možná se pro příště nechám inspirovat ;)

No, ale mám pár připomínek:

* Nemám příliš rád ten styl autoruzace, co používáš, já bych to předělal na formulář : login/heslo, dává to více možností, například odhlášení...
* ty statistiky mi příliš nesedí (nějak jsem nepochopil to třídění... tedy, jestli tam v tom vůbec nějaký systém je), ale asi je to jen síla zvyku, já používaám jeden druh statistik jako stálé, kde ukládám každý pohyb každého počítače po webu na disk - do složek podle data a tam do souborů podle ip - samozřejmě pro to mám systém pro prohlížení a třídění, abych nemusel procházet přes ftp, a další, co ukazují jen právě online návštěvníky (nastavitelný timeout) a info o nich...
* pak jsem tam některým věcem úplně nerozumněl ,ale už nevím, co přesně to bylo, nic podstatného
* jo, teď mě napadá, mohl bys lépe provázat obrázky a články, já ve svém adminu mám možnost při psaní článku rovnou nahrát několik obrázků a při editaci mám náhledy všech obrázků, mám možnost je promazávat, nahrávat nové a do článku je na správná místa vkládám jako [obr1] [obr2] atd....
6/10

tak to bylo k adminu

teď k webu, mám z toho pocit, jakoby to dělal úplně jiný člověk, ten admin měl úroveň, ten web bohužel moc ne, navíc to není ani kapku validní, dávám tak 2 body z 10
No tu autorizaci tak nad tím jsem taky přemýšlel. A s těmi obrázky tak je to dost dobrý nápad :) (já jsem to řešil přes tzv. archiv, který je přímo propojen s editorem, ale ten tvůj nápad je dost dobrý:) S tou statistikou je to jen o tom si správně udělat rozvržení (já jsem to dělal jenom jako pracovní verzi, vše mám uložené v databázi, kde můžu udělat jiné SQL příkazy. A až budu mít čas, tak to asi propracuju tak, aby se to možná tím řazením vyrovnalo třeba navrcholu :)
Ten web jsem opravdu dělal já, ale to bylo několikrát předělávané (to už je několikátá úprava, budu to muset asi celé přebudovat :(

Ale moc děkuji za rady
Ta kniha je vlastní tvorba? pošleš mi jí prosím majlem třeba zazipovanou?
koukám na to přes ff a je to totálně rozprclý.. web jen trochu ale ta návštěvní kniha csssss
parada
to si ty programoval?no tak teda klobuk dole
naozaj sa ti to podarilo!