nebezi mi hodiny nevite proc?

pls nebezi mi hodiny enom kdyz dam aktualizowat tak nabehne novy cas ale stale nebezi nevite proc?
no jestli ten cas ukazujes pres php tak ani bezet nemuze.
co pres php wtom se newyznam ...jak udekam aby to beezelo?
a jak jsi to teda udělal? copak to nevíš? :-D

zdá se ale že tam odněkud taháš javascript, jestli tomu dobře rozumím. Možná by stálo za to si nějaký javascript vygůglit nebo rovnou napsat a dát si ho přímo na web. (To, že tenhle je jinde, ale zřejmě není příčina toho, že ty hodiny nejdou, ale spíš ho asi nemůžeš editovat, pokud není u tebe.)

http://www.pcsvet.cz/art/article.php?id=591
http://www.sweb.cz/JavaScriptLibrary/datetime.html
atd.
kdyz se podivate do toho skriptu tak pridete na to proc to nejde. v tom skriptu je vpodstate jenom document.write(aktualni cas); takze to vypise cas a nic vic to nedela. zadnej timer to nenastavuje.
delam we frontpage a na maxsite sem se zaregistrowal dal sem kalendar nastawil a zkopirowal kod do webu...tak pls jak to oprawim nebo mi nak stim poradte dik moc
když tak koukam zpětně na diskuse, tak ji zavaluješ neustále problémy...
nic proti, když nevím tak se zeptám. Ale vzhledem k tomu, že se ptáš pořád a na všechno tak doporučuju se spíš začít trošku učit html, css, ev. javascript, pokud to myslíš s tvorbou webu vážně....tak nějak bych to viděl. Tvé problémy jsou relativně triviální tak se taky trošku snaž.
Můžu se zeptat, k čemu ti vlastně jsou na stránkách hodiny? Každý má svoje vlastní, k čemu nějaké další? Zbytečnost.
<HTML>Cim vic hodin tim lip.. aspon kazdy uvidi kolik u te krabice travi casu ;)</HTML>
Myslím, že mně by to stejně nepomohlo... :)
mam prazdnou ledničku, nevíte proč? :))) LoLiK ;)
asi si ju vyžral :)))
No radši se na to rovnou vykašli,mě šli jednou hodiny pozpátku a ani nevím jak...?!
cože? pozpátku.
!?...kaj míven ina a uktápzop ynidoh uondej ilš ěm,ilšakyv uonvor ot an es išdar oN

tady to máš pozpátku a zrcadlově dokonce :))
skaff: seš machr! :))))
No a natáhl jsi ty hodiny vůbec? Nebo je máš na baterku? Chce to dobít baterku v PC a natáhnout hodiny ! :-))