nejde podokno nebo jak setomu rika pls poradte

zdra pls poradte nekdo jak tam je to male okno proc seto neobewuje dik moc
no tak vůbec nechápu o co ti jde
nauč se psát a vyjadřovat a ptát a pak to zkus znovu.....
hm oka jak je dole to okno male tak proc to haze chybu?jako to 404 nebo co
pls muze mi nekdo poradit?aspon to zkusit
Chybu ti to nehází, máš tam zelenej background a to je vše. Skus reload ze serveru CTRL+F5 v tom framu. Jinak taky vřele doporučuju nepoužívat diakritiku v názvech souborů.....
jako tobe to neukazuje 404 chybu nebo neco?widis normal ten zeleny backround?meto hazi prawe tu chybu a ddyz dam aktualizowat tak seto nezprawi tak newis proc mito blbne?
No jak říkám, všechno je v pořádku. Ten soubor na serveru je, nestačí dát aktualizovat, pač se to načítá z cache, musíš dát CTRL+F5 v tom framu aby se to znova načetlo nebo vyčistit cache....
Mám IE 5.0 a taky nevidím žádnej zelenej background a 404ka v iframe je stále (i přes CTRL+F5).
No imho to je použitím diakritiky v názvu souboru v iframu. Takže pryč s ní.
A taky bych odstranila ten odkaz.
Nyní:
<a href="nová_stránka_1.htm">
<iframe name="I1" src="nová_stránka_1.htm">
Prohlížeč nepodporuje vložené rámce nebo je nyní nakonfigurován tak, aby je nezobrazoval.</iframe>
</a>
Nově:
<iframe name="I1" src="nova_stranka_1.htm">
Prohlížeč nepodporuje vložené rámce nebo je nyní nakonfigurován tak, aby je nezobrazoval.</iframe>
no s tou diakritikou sem to tomu lojzovi už říkal jednou....
jinak mě to v FF běhá v pohodě, resp. tak ja má
2knorek: jj ve FF ok, v IE 404ka.
ok thalio takze staci wymazat tam to a dat tam ten kod ktery si psala jako nowe?
Jo a hlavně nezapomeň přejmenovat ten soubor nová_stránka_1.htm na nova_stranka_1.htm. Já osobně bych ho teda pojmenovala jinak, třeba uvod.htm, podle toho, co na ní bude.
jo oka to prememnim ale jatomamm jako enom zkusebni web tam dawam weci na zukousku a ty ktere mi nejdou inak delam na jinem za 20 minut budu doma tak to zkusim iínjak dik moc jak mi pomahas thalio
hm ted uz to de ale nic sem nezmenil zkusil sem to znowa a uz to de ale doufam zeto funguje wsem tak se mrknete jo myslim esli ten ramec dole je zeleny a nehaze to nakou chybu 404 ..tak mi pls reknete esli wam to jede dik ale nechapu proc mito neslo predtim
Ale měnils to, protože teď tam máš:
<iframe name="I1" src="cvbcvbvcbvcb.htm">
Prohlížeč nepodporuje vložené rámce nebo je nyní nakonfigurován tak, aby je nezobrazoval.
</iframe>

a máš to správně a proto to jede (FF i IE). Akorát jako název by chtělo mít něco inteligentního, i když to jen zkoušíš. Přinejhorším aspoň něco kratšího ;-).
jo aha wse sem nechal akrat misto te nová zpráva sem dal info takze tam nesmi byt dlouhe carky atd..hm hlawne ze uz wim hej thalio dik moc za wsecko
Máš děsně dobrý stránky - dal jsem si je mezi oblíbené ! A máš taky něco, co ti na těch stránkách FUNGUJE ? :-))