pomoc s ftp

chci na stránky umístit video, které má zhruba 15MB a je dlouhé asi 30vteřin. Podařilo se mi zkopírovat do adresáře, ale po spuštění je celkový čas pouze 1 vteřin. zbytek záznamu se prostě nepřehraje. Čím to může být a jak mohu tuto závadu odstranit? Prosím poraďte! dík
No podle mně to kopírování nedopadlo tak úplně dobře. Zkus to znova.
jestli to kopíruješ přes stranky webzdarma tak ti to nahraje jen první 2 mega, zkus to přes ftp
biftek: přečti si název tématu!
hello! vas vsetkych srdecne zdravym, mam jeden problem, FTP - islo a uz mi nejde, neviem kde je chyba a preto sa pytam, ze ci sa nepodnikli v poslednom case nejake obmedzenia, som zo slovenska, dakujem
hlásí ti to něco?
2punto: afaik proběhla změna IP adresy. Jaké máš nastavení připojení k ftp? Jako hostitel máš color.wz.cz nebo používáš IP adresu (což by se nemělo)? Co to hlasí?
pripajam sa cez total commander a pouzivatel ako color.wz.cz, a nepise mi to nic, stale len dookola pripaja a neuspesne, po nejakej dobe to zrusi, ale preco? do teraz som s tym problem nemal, dakujem za vase ohlasi
Mně to momentálně teďka taky dělá, když už se mi podaří přihlásit, tak až naponěkolikátý. Asi to bude zrovna kapku přetížený...
asi hej, ale cez stranku wz.cz, cez spravcu suborou to ide, ale ftp, no co uz, ked daco new zistite, dajte vediet, dakujem. ;)
Prosím jaká je FTP adresa webu zdarma?
Je to ftp://tvojedomena.webzdarma.cz
petr vačlena: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?33
ftp uz ide ;)