Mám přeplněnou schránku

Mám na své stránce 58,8MB, ikdyž max je 50MB, tak jsem se chtěl zeptat, když jste tady psali, že jde zvětšit v případě poutavého obsahu, tak máme s kámošem stránky na 2 servrech WZ, tak jestli bybyla možnost místo těchto 2 udělat 1 věstší s kapacitou těchto 2, naše stránky jsou věnovány zábavě a zatím nejsou oficiálně nikde prezentovány (nemáme je v žádném katalogu, krom wz katalogu) a máme v tuto chvíli návštěvnost 84 lidí a za týden už 55, je tedy nějaká možnost spojit ty to 2 servry nějak bezplatně nebo to musíme mít pořád na 2 servrech?
pokud propojuješ dva účty wz tak ti kapacitu nezvětší ale oba účty zruší
imho byste museli sakra ještě hodně makat aby to za něco stálo
není od věci si při zakládání účtu u wz ty podmínky opravdu přečíst a hledat odpověď tam....
Mam podobny problem s pouhymi 50MB!
Delam novou stranku nasi byvale tridy - mam tu hafo fotek. Jenze potreboval bych tak jeste aspon 10MB :)
Poradil by mi nekdo, jak se mam vyporadat s timto kapacitnim problemem?
To asi máš ty fotky hodně velké. Pokud spolužáci používají telefonní modem, asi si jich moc neprohlídnou.
Snad tam proboha nedáváš fotky tak, jak vypadly z digitálu!
Vycházím z toho, že fotka 800x600px může mít 50-150kB. Zmenšením na polovinu je na ní vidět skoro stejně, ale soubor se zmenší cca na třetinu.
500 velkých fotek si nikdo prohlížet nebude.
Předělávat hromadu fotek na menší je buď hodně práce, nebo to jde nějakým automatickým programem. Výsledek může být přijatelný, nebo ne. Nemám rád automaticky vytvářené náhledy, kde se lidi nepoznají.

Díval jsem se na stránky, na fotky jsem se nedostal. Spousta efektů, zvuků, animací. Kdoví, zda ta hromada flashe, nebo co to je, nezabírá zbytečně moc místa.
Stránky jsou opravdu přesiceny zbytečnýmy flasy a k přehlednosti to moc nepřispěje a navíc získáš pár drahocených kB. Jinak bych ještě doporučil opimalizovat stránky pro Mozillu. Mám ty fotky nějak rozházený po celý stránce. A taky si myslím,že sekce video Ti zabírá hodně místa a ruku na srdce koli tvých spolůžáků si video spustila? Být Tebou uvažoval bych o tom tuto sekci zrušit.
>mp
no dovol, kazdou fotku si vypiplavam jako nikdo jiny.
Delam k nim i nahledy - vse rucne. (teda az na ty hnusy, co jsem splodil v 3.PS >nemel jsem cas)...
Jinak na zmenu velikosti exisutuje docela pohodlny a jednoduchy programek: http://www.mihov.com/eng/
Automatiku taky nesnasim :)
Jinak ta spousta efektu, zvuku a animaci je minulosti - pripravuji stranky uplne nove (jeste tam nejsou), ktere budou zalozene na cistem zdroji... (html, CSS). Graficke menu je tez prezitek.
Jinak vsechny flashe zabiraji jen 347kB, coz neni moc! :c/
PS: nepocitam flash filmecky "Unhappy Bush Enemy" - ty se ale mazat nikdy nebudou!
> Jan Ptáček
no jo, to jsem jeste v te dome obdivoval Flash :)
Ted tam ale nebude...
Jj, video mi zabira presne 5.08MB - ale byla by skoda ho mazat. Predstav si tu radost spoluzaku, kdyz si to spusti treba ze deset let. Nekteri to uz mozna budou ukazovat i svym detem ;c)
Rozhodnuto. Budu proste muset promaznout vsechny zbytky ze starych designu... Moc to nepomuze, ale par KB se naskrabe. Zitra odpoledne :c/
Tak jsem to vcera vecer vyresil. Smazal jsem cely web a nahral tam uplne novou site.
Timto zvu vsechny zvedavce na prohlidku.
Mam tu docela dost sekci: neco o nas, nase vyroky, vyroky 1 profesora, rozsahlou fotogalerii, videogalerii s flash filmecky, anketku o nejftipnejsi dršku, knihu navstev, chat a mnoho dalsiho :)
Witty:) : ehm.... k "čistému zdroji" to má ještě daleko... ;-) když si založíš thread s požadavkem na ohodnocení této stránky, určitě se dozvíš spoustu zajímavého
dis >
ja to povazuji za cisty zdroj. Udelal jsem pro to maximum, co jde. Uz zavedeni CSS povazuji za cisty zdroj ;)
Nevim a ani netusim, co je na strankach spatnyho? V rychlosti nacitani je take bezkonkurencni - sam jsem byl prekvapen.
Tak ja zkusim zalozit topic - snad mi tam nekdo prispeje...

PS: jo a jinak mimochodem ze by http://faq.webzdarma.cz/ melo nejakou uroven, to bych taky nerekl. Menu mas docela dost neprehledne a stranky me taky odpudili nepratelskym dojmem ;c) Zkus si zalozit taky thread :c)
Witty:): ani mě nehne, jak ty stránky vypadají vím nejlíp sama, jsem vděčná všem kteří je naplnili, doufám že plní svůj informační účel a na jejich design vlastně kašlu, to říkám upřímně - to na nich není podstatné ;-)
dis >
no kdybys na design nekaslala, tak bys treba ziskala jeste vice navstevniku ;c)
Nekdy se to da i odpustit, hlavne, aby stranky byly prehledne a plnily svuj ucel.
Ja jsem udelal http://NaseStranky.wz.cz nejen doost informativni, ale i designove se mi zdaji docela prehledne, rychle a pohodlne...
2Witty:) - no když si srovnám tvou a faq návštěvnost, tak faq jasně vede. A u mě vede i faq design spíš než ten tvůj, který se mi blbě čte.
Witty: viditelně nechápeš, že u stránek faq vůbec nejde o návštěvnost :D zřídili jsme si je, abychom tady nemuseli všem donekonečna omílat stejné odpovědi, takže jejich návštěvnost je přímo úměrná počtu lidí, kteří si nevědí rady a odpověď nenašli / nehledali.

Je pod moji úroveň se předhánět (s tebou nebo s kýmkoli), kdo má lepší web. Když chci znát názor ostatních, tak se na něj zeptám.
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=3&i=29741&t=29741

Nemyslím si, že je potřeba porovnávat si vzájemně weby jen proto, že někdo řekne svůj názor. Howgh.
Jen me tu poradne sjedte ;c)

dis>
menim nazor na tve stranky - diky tobe jsem si nastavil konecne prava 777 v TC :) Nikdy me to pred tim nenapadlo, ze je to tak easy...
Myslel jsem si, ze to musim nastavovat extra pres prividera.

Thalia>
Jinak co se tyce navstevnosti, taxem rad, ze mi tam aspon nekdo leze. Nemam tam zadne vseobecne rady ani nic jineho, co zajima vetsinu uzivatelu netu. Je to pouhy WEB o nasi tride, ktery ma za ukol pobavit a je to i vlastne neco jako tablo. Treba za deset let to bude mit historickou hodnotu ;)

PS1: samozrejme bych byl velmi rad, kdyby se mi zvedla navstevnost. Treba by me to vice inspirovalo k dalsimu vyvoji a vzniku novych clanku. Ale nevim, co bych mel udelat vice pro popularizaci stranek.

PS2: na vyvoji se mnou nikdo nespolupracuje, nemam to lehke. vsichni na ty stranky jenom cumi, ale aby nekdo napsal nejaky prispevek, ze ktereho by se dal udelat clanek, to ne!
Jinak jsem si zacal mezi lidmi vymenovat odkazy...
Nemate zajem? :c)