zobrazení reklamy

Mám jen takovou informaci. Asi pře týdnem jsem založil stránky. Bylo mi divné, že se pořád ještě neobjevila ta reklama. Zjistil jsem, že robot (nebo to dělá někdo ručně?) umístil kód reklamy do souboru default.htm do sekce NOFRAMES, takže se v běžném prohlížeči vůbec nezobrazovala. No nic, překopíroval jsem kód reklamy na správné místo. Doufám, že s tím nebude nějaký problém? V nastavení to mám zadáno správně. Teď mě napadá, že důvodem je možná to, že jsem nejprve nahrál stránky a teprve potom jsem změnil to nastavení umístění reklamy. Možná byl robot rychlejší a změna nastavení se už pak neprojevila?
>> že jsem nejprve nahrál stránky a teprve potom jsem změnil to nastavení umístění reklamy

Tak, tak. Upravené soubory musíš znovu nahrát na web.
>>>> že jsem nejprve nahrál stránky a teprve potom jsem změnil to nastavení umístění reklamy

>>Tak, tak. Upravené soubory musíš znovu nahrát na web.

Tady si možná nerozumíme. Na webu mám samozřejmě aktuální soubory. Tím nastavením myslím to, že jsem to změnil změnil v administrace-nastavení-umístění_reklamy, ale na stránky už to mezitím umístil robot tak nějak po svém. A i přes změnu nastavení už to tak zůstalo.
reklama se vklada pouze pri nahravani stranek na server. tedy vzdy po zmene nastaveni reklamy se musi znovu stranky nahrat.