v bezpečí na webzdarma?

zdravim wz,
jen bych rád věděl, za jakých okolností poskytuje webzdarma informace o účtech na tomto serveru. jedná se mi o toto: slátal sem takovej guestbook na ktrým může kdokoliv nadávat na kohokoliv kdo se vyskytuje v jedné škole (hlavně žáci na učitele, jak jinak:-). neočekávam nějaký extra reakce ze strany vedení této školy, ale co kdyby se zajímali o to kdo ty stránky vytvořil? poskytne jim wz např. ip ze kterejch byly stránky nahraný?
imho ne, pokud by ale míra obsahu překročila únosnou mez tak možná jo
no a kdyby se dotyčný cítil tak uražen že by se rozhodl řešit tento problém stranou policie tak by musely....
to už je snad ale extrém
taky si důkladně přečti podmínky wz abys nesplakal nad výdělkem:-)
podmínky sem si četl a teď sem si je přečetl ještě jednou a moc chytrej z toho teda nejsem. neumim dĚÄ?ÇçIö?)žßvĆ7ăut, jestli je vyvěšení webu umožňujícího jakékoliv komenty (i s velmi hrubýmy výrazy (bez nich by to moc smyslu nemělo) jejichž autorem nejsem já) v rozporu se zákony ČR. česká legislativa je docela dost nejasná co se elektronických médiích týče (nevim jestli třeba ten novej telekomunikační zákon něco řeší). nicméně dík za odpověď, budu se radši dál připojovat pomalu přes nějaký proxy (i když u toho hubnu, jak mě to nervuje), takže by snad policie dostala nicneříkající ip. :-)
no co se týče urážení trestní zákon hovoří takto:

Pomluva

(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

potom jeho přestupková alternativa: pokuta do 1000,- Kč

Přestupky proti občanskému soužití

(1) Přestupku se dopustí ten, kdo


a)
jinému ublíží na cti tím, že ho urazí nebo vydá v posměch,



to ale jen tak pro zajímavost.....
Spis bych to videl tak, ze pokud to tam nekoho nase, a napise adminovi WZ, ze ten web bude smazan...
no takže jestli to dobře chápu s tou pomluvou, tak bych se jí nedopouštěl já (třeba by pomohlo napsat tam ještě něco ve sĹ_Űk=25íYâ ź-(4Â?Źhrazuju právo mazat příspěvky a že je každej zodpovědnej sám za sebe, popř. se pak vymlouvat, že sem neměl čas je smazat);
a k tomu adminovi, to by snad neudělal, ale kdyby jo, tak by mi nezbylo nic jinýho než jeho rozhodnutí respektovat a přesunout se jinam; myslim ale, že by ve škole našli elegantnější řešení;
prostě to necham chvíli běžet a uvidim
díky za názory
bez příslušného nařízení to nesmí říct i kdyby chtěl .. max dle pravidel smazat web ale to je tak všechno
<HTML>nejde na to obecne tak jednoduse odpovedet

jsou pripady, kdy si nekdo stezuje na web a okamzite tomu vyhovime, ale byly pripady, kdy bylo na nas celkem silne nalehano abychom zrusili ucet, ktery se nekomu nelibil, ale podminky (a podle nas ani zakon) neporusoval, takze vyhoveno nebylo (i pres to, ze nam bylo opakovane vyhrozovano soudy)

nepocitejte s tim, ze vas budeme kryt, kdyz budete chtit zneuzivat tuhle anonymitu, na druhou stranu mame zajem podporit moznost svobodneho projevu i kdyz se to nekomu libit nemusi (snad mate rozum a vite co je legalni a slusne)

samozrejme pokud uz je podana zaloba a soudni rozhodnuti tak neni co resit, mam zkusenosti i s utvarem vysetrovani terorismu kdyz uz je o tom rec :-)</HTML>
> samozrejme pokud uz je podana zaloba a soudni rozhodnuti tak neni co
> resit, mam zkusenosti i s utvarem vysetrovani terorismu kdyz uz je o tom
> rec :-)

Bunka Al-Kajdy na WZ :-)