V jakeém programu udělat web

Dobrý den, jsem úplný začátečník a nevím si rady v jakém programu udělat stránky,aby šel nahrát na tento web. Udělala jsem zkušební v Microsoft Office Publisher 2007 a i když to nahraju přes FTP tak mi stránky nefungují. Moc prosím o radu. Děkuji moc
Od zkušených dostaneš jednoznačnou odpověď. Publisher NENÍ program na tvorbu webových stránek. Publisher je program určený pro zobrazení na papíře nebo projektoru.

Pokud chceš udělat webovou stránku, pak k tomu použij odpovídající program. V tvém případě tzv WYSIWYG editory. Ovšem už předem ti musím říct, že tyto editory sice usnadňuji tvorbu, ale rozhodně ti neusnadní život. Abys neměla problémy, tak se musíš s editorem sžít a pochopit fungování webu. Dělat webovky není snadná záležitost.

A pokud jde o programy. Tak třeba Nvu, Dreamweaver, MS Expression. V nejhorším případě i Word. Těchto editorů je hodně. Každý něco umí i neumí. Prostě vyzkoušet a pochopit.
Pokud je to, co je nyní na webu z Publisheru, tak by to fungovalo za předpokladu, že by se na web nahrál i adresár index_soubory, který je jistě někde na lokálním disku vytvořen. Na rozdíl od dokumentů, které produkuje MS Office, je webová stránka tvořena více než jedním souborem.
ds... moc děkuji za návod. Opravdu už jsem tam našla index_soubory. Nahrála.... jenže co teď? Prosím....
ds... moc děkuji za návod. Opravdu už jsem tam našla index_soubory. Nahrála.... jenže co teď? Prosím....
Já asi správně nechápu ten dotaz.

To, co je na webu působí jako šablona, která by měla být vyplněna tak aby odrážela skutečnost.

Je jasné, že tímto stylem, tedy pomocí statických stránek (vytvářených tak jak je naznačeno) je kalendář událostí a zvláště e-shop asi velké sousto.

To má být nějaká propagační stránka k http://www.zijtezdrave.eu/ ?
Vykašli se na programy a nauč se vytvářet web v poznámkovém bloku... začít můžeš s jakpsatweb.cz
Na web jsem nahrála částečně vyplněnou šablonu z publisheru. Chtěla jsem vyzkoušet jak to funguje a pak dopsat zbytek a znovu nahrát. Ano, tyto stránky mají být doplkem k e-shopu co máme na www.zijtezdrave.eu. Chtěla jsem tady umístit rady ohledně zdraví, akce a tak. Ale nejak nevím jak se rozchodí web, zda stačí nahrát ty správné soubory a pak to funguje, nebo co je ještě třeba. Doufala jsem, že když tam nahraji ty index_soubory, že to poběží,ale nic se nestalo :-( Zkusím se podívat na jakpsatweb.cz ale doufala jsem,že to pujde přes publisher, zdálo se mi to tam takové jednoduché. Moc děkuji za všechny rady a pomoc. A moc jeste prosím o radu, co tedy udělat, zda to nějak udělat v poznámkovém bloku nebo jestli jeste neco udelat s tim publisherem.dííky moc.
Jančová:
Já myslím, že se něco stalo.

Webzdarma provozuje i redakční systém. tedy to, co se schovává za:

http://www.webzdarma.cz/forum/list.php?f=7

To by asi bylo optimální řešení

PS: A proč by ty rady neměly být na webu s e-shopem, viz např.
http://www.zijtezdrave.eu/52-chripka-jak-na-ni
?
Ještě jednou velké díky, tak už mi to funguje. A omlouvám se za blbé dotazy, trvalo mi to než jsem pochopila ten systém. Musím říct, že skvělý prostor pro web, všem doporučím. Díky