problem na stranke konkretne : (MySQL)

Dobrý den prosim vas moja stranka www.dkangels.wz.cz prestala fungovat stale mi pise iba :

Unable to establish connection to MySQL
2002 : Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)

prosim o skoru odpoved dakujem
<HTML>Ty sis hrál s hesly do databáze, viď? V konfiguračním souboru máš jiné heslo než v administraci. Sjednoť to, nejlépe na původní heslo a čekej (tím myslím klidně i den). Heslo db je nejlepší neměnit, může to začít takto "bláznit".
Edit: v databázi ani nevidím žádné tabulky.</HTML>
no ano menil som ho ale to som robil už viac krat a anikdy sa to nestalo ... aspon teda o tom neviem a neviem už jake je heslo tuto stranku som dlho niako neprerabal nemam ani adresu k ftp
<HTML>Tak nemusí to byt nutně původní heslo, hlavní je ho neměnit. Myslím, že původní heslo je to, co je momentálně v configu.

Hostitel i uživ.jm. pro ftp připojení je dkangels.wz.cz, heslo jako do administrace.</HTML>
takze ked zmenim heslo do mysqll na to co je nastavene v configu tak by to malo slapat hej ?
<HTML>Teoreticky ano (i když možná ne hned...), ovšem jak jsem doplnila výše, v tvé databázi nevidím žádný obsah.</HTML>
no ja som ju este dnes pozeral a vsetko tam bolo ... takze nevidim dôvod prečo by tam zmenou hesla nič nezostalo :) a jasne ze to nebude hned ale dik ze sa somnou trapis :)
Doufám, že při tom měnění hesla sis tam všimnul tohoto:
Pozor: odštrnutím tohoto políčka dojde k zrušení celé databáze včetně obsahu!
a kurna
to znamena že som si všetko zrusil hej? a už to asi naspat niejako nevratim ze ne? :(
Pokud sis sám neudělal zálohu databáze, tak je to fuč.
ne neurobil ale inak ked sa pozrem na ftp tak tu všetko mam akože všetky subory nerozumiem teda co je spatne čo mam spravit teraZ? ZNOVA NAHRAT PHP ALEBO čO?
Soubory na webu ti zůstaly, jenže bez databáze ti to není nic platné. Pokud nemáš tu zálohu databáze, tak to abys to všechno smazal (komplet) a začal znovu. Obsah si můžeš částečně obnovit z archívu Google: http://www.google.com/#sclient=psy&hl=cs&q=site%3Adkangels.wz.cz&aq=&aqi=&aql=&oq=&pbx=1&fp=dbb31818c1948d89&pf=p&pdl=300
no super:D som ja ale tupec :( no čo narobim dakujem za pomoc :(
možeš zmazat temu admin dakujem
<HTML>Zkusím se zeptat, zda by se nenašla nějaká záloha. Ovšem není to jisté a taky asi nebude nejnovější. Dám pak vědět.</HTML>
Thalia ja som to znova nahral aj som tam odznova nahodil vsetky subori a vsetko lenže mi nejde ta stranka stale zase mi o pise tu chybu co nazaciatku
a odznovu som nainstaloval aj PHP takze som zadav aj heslo do mysql a to som dal rovnake ako bolo pred tym než som ho zmenil vsetko je uplne pôvodne
<HTML>To je tím, že v současné době funguje to druhé heslo. Ale v administraci ho určitě už neměň. Spíš nějakou dobu počkej. </HTML>
saK JASNE :) dik za pomoc :)
<HTML>Tak to teď vypadá, že se heslo už "ustálilo" na tom původním. Ale prosímtě, kolikrát jsi ten systém zkoušel instalovat, že máš v db skoro 300 tabulek? Nepotřebné bych být tebou smazala.

Edit: málem bych zapomněla, záloha databáze bohužel není.</HTML>