nezobrazují se stránky

Dobrý den, nezobrazují se mi už třetí den stránky www.m-r.webz.cz
Můžete to prosím oprabvit nebo mi sdělit, proč se nezobrauzjí a kdy to bude napraveno. Děkuji.
<HTML>Proč jsi to napsal dvakrát a k tomu do vlákna o starším výpadku? Na marsu je všechno OK, tvoje stránky mi fungují. Ovšem divím se tomu, protože nikde nevidím banner... (doporučuju napravit)</HTML>
Banner je ve framesetu (což je špatně).
Na marsu je možná všechno ok ale na Zemi zřejmě ne. Stránky mi nefungují. Nevím kde komu fungují ale mě prostě nefungují nikde. Takže určitě vše ok není. A pokud vím, tak bannery jsou povinné, od začátku co mám tady web jsem měl vše nastavené jak mělo, a vše mi fungovalo. Nic sem nikde neměnil, tak nevím, proč mi to najednou fungovat nemělo. A to že se někde bannery nezobrazují s tím já nevím, co bych měl dělat, když sou bannery povinné, tak se mají také povinně zobrazovat, že?
Vracím zpět předchozí příspěvek, prošel jsem si důkladně návod od bannerech a zjistil, že jsem měl chybně nastavený frameset. Takže jsem to napravil a banner by se měl již zobrazovat, snad. Zajímavé, že mi to předtím fugnovalo a banner se v minulosti zobrazoval. No, snad už to teď půjde. Doufám. Omlouvám se za předchozí komentář.
Nicméně, stranky mi stále nefungují...
Mně, jako nezávislému pozorovateli, se stránky bez problémů zobrazují. Stejně tak vidím banner. Takže je všechno ok ;)
<HTML>Mně to taky funguje. Zkus CTRL+F5.

Možná bych doporučila ještě opravit strukturu souboru index s definicí rámů, je totiž špatně napsaný a třeba je to tím. Odmazala bych banner a vše mimo definici rámů bych uzavřela do tagu <noframes>. V souboru s definicí rámů by se neměl vyskytovat tag <body> a když už, tak jedině v noframes.

http://www.jakpsatweb.cz/html/ramy.html#noframes</HTML>
Kdyby to bylo Ok, tak bych to tu asi nepsal, to da rozum...
Vzhledem k faktu, že tvůj web je normálně viditelný a podle tebe nefunguje, je problém pravděpodobně na tvé straně. Takže zkontroluj firewall, vyzkoušej jiný prohlížeč, zkus vymazat cache (a na stroci s Windows zkontroluj soubor hosts) a ozvi se s výslekdy ;)
___
Předpokládám, že se celou dobu bavíme se o m-r.webz.cz.