Provoz webu na jiné doméně

Dobrý den. Konečně jsem zakoupil .cz doménu ale web už mám dlouhou dobu na vašem hostingu s příponou .wz. a abych pravdu řekl, tak nynější blogový systém mě docela vyhovuje. Chtěl bych jej využívat nějaký čas nadále (než se dokopu k rekonstrikci a naučím nějaý free redakční systém a jak se znám, mohou to být i roky :( ) ale tak, aby se nezobrazoval s příponou .wz a byl přístupný už při zadání "čisté" adresy jen www.kokrsnek.cz. Momentálně tam je redirect - to je nvhodné.
Respektoval bych nadále výskyt vašeho reklamního banneru.
Provozovatel mojí nové domény a webhostingu, kde jsem reg. provedl mě sdělil, že to není problém ale že potřebují nějaké informace o DNS nastavení na vaší straně.
Poskytnete mě tyto informace ? (email)
Ještě bych si představoval, že by byl web i nadále přístupný z původní .wz adresy.
Tato možnost, pokud vím, je možná. Napište svou žádost na podpora@webzdarma.cz, kde uvedete svoji žádost včetně uvedení obou www adres.
Dobrý den,

nacházím se právě ve stejné situaci jako vy. Doménu mám zakoupenou, webhosting mi prozatím tady vyhovuje, ale po konfiguraci DNS se stránky stále nezobrazují. Sice už se po kliknutí na www.laposkovo.cz odkáže na webzdarma, ale generuje mi to chybu. Nemám tušení, kde by mohl být problém. Nemáte obdobný problém, případně.. nevíte jak na to?
Děkuji za odpověď.
<HTML>Mně to teda generuje chybu až po kliknutí na vlaječku, shodilo mi to prohlížeč. Asi bude problém v tom menu... V Opere se prej vubec nezobrazi.
Jinak v Konqueroru mi to nespadne a dokonce to cele funguje.

P.S. nejsou dodrženy podmínky zobrazování banneru.</HTML>