tento počítač

Proč se mi stává, že když se přihlásím přes FTP a chci do webu uložit aktualizovaný soubor, že se mi tam pak ukazuje, že je tam mám oba. Proč se nepřepíše? Je dost zvláštní vidět v tomže adresáři jeden a tentýž soubor dvakrát. K FTP používám programu "Tento počítač neboli průzkumník" který je v každém windows. Total Commander nejsem schopen už delší dobu nahodit.
<HTML>Třeba tam máš dva soubory s různými názvy (včetně přípon). Přičemž malá písmena se nerovnají velkým. Zatímco ve FAT nebo NTFS (Windows) se na velikost písmen nehledí, v jiných souborových systémech to bývá jinak (např. na WZ).

Druhou možností je "oblíbená" fičurka, kterou každý dobrý správce okamžitě po nainstalování Windows vypíná a tou je skrývání přípon souborů známých typů. Lidé, kteří používají Průzkumníka, o ní často nevědí (vypíná se v Možnostech složky). Pak je možné, že tam máš soubory xxx.neznamapripona.txt a xxx.neznamapripona, které ti Průzkumník zobrazí jako dva soubory stejného názvu.

Určitě to bude mít nějakou příčinu, ale jestli mohu doporučit, rozchoď si ten Total Commander.</HTML>
Hm, problémů s několika divnými soubory jsem měl víc už dřív když jsem používal Commander, většinou se ani nedaly stahnout ani smazat. Ale v tomhle připadě jde o soubor hajtak.php který jsem chtěl přepsat souborem stejného názvu. Ale najednou byly dva, ten původní i ten nový. Původní ani nešel smazat ale zato se smazal ten nový. "Fičurku" se pokusím najít ale jestli to dobře chápu tak by to s tím snad ani nemělo mít co dělat. Total Commander asi taky nerozchodím protože už asi půl roku nedělá nic jinýho než že po zapnutí dříve či později začne označovat soubory a když dojde na konec tak ten poslední označuje a odoznačuje a není k zastavení. Už jsem se na to ptal leckde a nikdy nikdo neporadil. Na Commandra mám licenci a už jsem ho i přeinstalovával. Dokonce jsem zjistil, že to u mě dělá i jiný soborový manažer a tak mi opravdu zbývá jen ten průzkumník.
<HTML>"Total Commander asi taky nerozchodím protože už asi půl roku nedělá nic jinýho než že po zapnutí dříve či později začne označovat soubory a když dojde na konec tak ten poslední označuje a odoznačuje a není k zastavení."

To vypadá na klávesu Insert zaseklou v sepnutém stavu. Zkus použít jinou klávesnici.</HTML>
<HTML>Ja tam vidim jeden soubor hajtak.php s datem zmeny 1.2. v 12:53. Kdovi co pruzkumnik vidi. Zprovoznila bych TC, rada Nipala se mi libi :-).</HTML>
Jen dodám, že klávesa F5 má stejnou funkci i v průzkumníku Windows... tj. refresh. Pokud nezabere ohledne TC rada od Nípala (Insert), tak jsou další možnosti (nabouraný systém nebo škodná v systému).
Do klávesy insert buším jak divej a přímo se nic neděje. Jen včera jsem na chvíli Total Commander zprovoznil (asi spíš náhodou). Takže jaké mám monžnosti? Stačí koupit přídavná usb klávesnice? (mám noťas) nebo přeinstalace systému?