Zrušení webu

Ahoj,
chtěl bych zrušit svůj starý, neaktuální a nevyužívaný web chytratrida.unas.cz. Bohužel k němu nemám přístupové údaje a nemám je ani ke svému starému mailu.

Co dělat v takovém případě?

Kdybych řekl, že tam není zobrazovaná reklama a web tedy porušuje pravidla wz, smažete ho? (já jen abych to urychlil :-D)

Díky.
Jenže ta reklama tam je, takže jestli chceš docílit svého, přestaň lhát. Takže místo urychlení jsi to zdržel. Úplně by stačilo, kdyby na tu stránku měsíc nebyl žádný přístup, ale zřejmě na něj lidi chodí.
Aha, moje chyba, měl jsem zaplý AdBlock. Nicméně nevím, proč by to hned mělo znamenat, že lžu? To si vyprošuji, takovéhle slovní útoky.

Samozřejmě že na ten web někdo leze. Například boti vyhledávačů. A ty jen těžko donutím, aby tam nelezli.

Pokud mi někdo nevěříte, že jsem autorem toho webu, tak tady je důkaz - všude na webu je vlevo dole moje jméno (Jiří Barouš) a tohle je screen z mojí třídy na Spolužácích.
http://imagelink.cz/images/20110130185339907x69.png
Na http://www.chytratrida.unas.cz/zaci.php je tentýž seznam žáků.
Pokud se nepletu, tak boti neprochází reklamou, jinak by všichni měli vyšší číslo zobrazení reklam. Takže by se měly zapisovat skutečné příchody.

A jak ověříme, že jsi Jiří Barouš? Můžeš se klidně za něho vydávat. Což by pak bylo i trestné. Seznam spolužáků není důkaz. Ten může zjistit kdokoli.
Zatím nevidím nic, co by tě identifikovalo. Nick a email zde uvedený neobsahuje jméno Jiřího Barouše a na webu uvedený za autorem (pc-help-servis.unas.cz) nikde nevidím jméno Jiří Barouš.

Pokud chceš prokázat autorství webu chytratrida.unas.cz, pak ze všeho nejdříve se prokazuj pouze na emailu podpora@webzdarma.cz. Tady to nesděluj. Můžeš požádat podporu o změnu registrační emailové adresy, na které si pak pošleš nové heslo. Pak jen vymažeš všechny soubory. Součásti emailu by mělo být něco, co tě jednoznačně prokazuje k vlastnictví chytratrida.unas.cz a obsahuje informace, které víš jen ty a nikdo další. Mezi takové informace, které může ověřit i administrátor, jsou registrační email (pokud nevíš přesně, tak vypiš všechny, které by to mohly být), datum posledního přístupu k FTP, přístupové údaje k MySQL, Soubory, které se nachází v úložišti, ale nikdo o nich neví atd.
Že by podle toho screenu? Když jsem přihlážený na spolužácích u své třídy, je snad logické, že přinejmenším mám na účet nějakého Jiřího Barouše přístup. Ten web má vypsané žáky třídy, a ti se shodují se seznamem na spolužácích.

Ano, je to trochu oklikou ale myslím, že je to jasné.

Registrační mail je napsaný i na webu, takže ten se nedá počítat. Kdybych měl údaje k FTP, tak bych sem nepsal ;)

MySQL ten web nepoužívá a ohledně souborů o kterých nikdo neví... O těch nevím ani já :-D
Nezapomeň, že je to asi tři roky, co jsem ten web nějak řešil.

Pokud se k tomu tady do nějaké rozumné doby někdo z "vedení" nevyjádří, tak napíšu na podporu. Nechci to ale zbytečně postovat nadvakrát.
Zjevně jsi nepochopil princip freehostingu. Tady prokazuješ vlastnictví webu POUZE přístupovýni údaji (hesly) a emailovou adresou, kam se ti zašle nové heslo. Všechno ostatní je irelevantní. Můžeš prohlašovat a tvrdit cokoli a vydávat se za kohokoli. Tvé "důkazy" nemají žádnou hodnotu.

Tvá jediná šance je, že se nad tebou smiluje a uvěří ti podpora. Což závisí JEN na jejich uvážení. Ale klidně můžeš zůstat naivní a čekat, že se tady vyjádří někdo z "vedení". Schválně, projdi si historii. Kdy se tak naposledy stalo?
A já tvrdím, že Barouš jsem já! A propos - co tě postihlo za chorobu, že jsi ztratil přístup na vlastní web a zároveň i přístup do vlastního e-mailu na email.cz? Já mít takové choroby, tak se o nějaké zrušení webu vůbec nestarám a kopu si pomalu hrob...
<HTML>V administraci je nyní pro zaslání hesla nastaven jiný e-mail, než je uveden jako Kontakt na zmíněném webu.

Nemám dobré zkušenosti se změnou e-mailu na jiný (dobrá vůle se holt v tomto směru nevyplácí), než je uveden na stránce, tudíž tam maximálně nastavím e-mail některého ze spolužáků uvedených na http://www.chytratrida.unas.cz/zaci.php.</HTML>
Thalia: Chápu, přesto... Je nějaká možnost jak to udělat? Příliš mi na tom nezáleží, ale obecně nechci aby tam takhle visely jména a maily. Pka ta stránka bude stejně k ničemu, takže jsem si říkal, že bych jí smazal.
Vzhledem k tomu na jaký mail je to zaregistrované, tak je snad jasné, kdo je autorem. Mohl bych teoreticky poskytnout fotku OP.


Lama:
Nepostihla mě žádná choroba, jen jsem měnil mail a protože se ten web už dávno nepoužívá, ztratil jsem přístup (reinstaly systému a změna FTP klienta udělá taky své).
Teď jsem si všiml toho, co píšeš - že je to registrované ještě na jiný email... To snad ani není možné... Ani nevím o tom, že bych nějaký další mail měl (tedy nevím o žádném, na nějž bych takhle registroval celý webhosting).

Můžu vědět co je to za mail?
Jsi ses snad pomátl. Jak můžeš požadovat citlivý údaj (email), když ses ani jednoznačně neprokázal. V podmínkách WZ je jasně napsáno, že údaje uživatelů se za žádných okolnosti nesděluje třetím osobám.

A zřejmě asi přece jen trpíš nějakou chorobou. Vždyť tři roky není tak dávno, abys na tyhle údaje jen tak zapomněl. A pokud jo, pak je to tvůj problém.

A nějak si i protiřečíš. Na jedné straně říkáš, že žádný další email nemáš. Na druhé straně pak tvrdíš, že jsi měnil email. To si jako nepamatuješ, jaký email jsi měl předtím?
Navíc, abych to ještě okořenil, tak jsi porušil podmínku, která se ani tak nijak netrestá. Uživatel je povinen udržovat kontaktní údaje aktuální a pravdivé. Takže tím, že jsi změnil email a neaktualizoval na WZ, jsi tímto vlastně způsobil, že jsi přišel o autorství, protože už není jak určit vlastníka stránky.
Tomík::: Ano, a teď přichází chvilka pro "Chvilku s napalmem!". Něco jako "burn it all". :-))
Tomík: "A zřejmě asi přece jen trpíš nějakou chorobou. Vždyť tři roky není tak dávno, abys na tyhle údaje jen tak zapomněl. A pokud jo, pak je to tvůj problém." Na FTP jsem se připojoval naposledy před těmi cca třemi lety, a to jsem měl heslo ještě uložené v klientovi. V hlavě jsem to heslo nejspíš neměl už ani tou dobou - je taky možné, že jsem si tam nějaké náhodné vygeneroval.
Ano, je to můj problém, a proto ho řeším. Nežádám ani tebe, abys ho řešil za mě (stejně jen blbě kecáš).

Neprotiřečím si, jen mě to překvapilo. Mám více mailů, ale neřekl bych, že bych hosting registroval na nějaký méně používaný mail (který mám třeba jen na jednorázové registrace a tak).

Když jsem měnil mail, ten web už jsem nepoužíval a nechal to plavat. Na mysl mi vyvstal až teď, kdy jsem ho vyhrabal v záložkách a zjistil, že stále funguje.
Je zcela jedno, kolikrát tu budeš psát, co všechno si navymýšlíš, jaké argumenty a "důkazy" sneseš. Je to stále pouze na svévůli admina. Ty jsi absolutně nepochopil, že POUZE přihlašovací údaje a email je to jediné, co je zde důležité. Je to léta JASNĚ napsáno v pravidlech, se kterými jsi DOBROVOLNĚ SOUHLASIL při registraci stránky.

Sám se vyjádřil: "Příliš mi na tom nezáleží". Ale podle toho, kolik jsi tu toho napsal, nedá se běřit ani tomu. Kolikrát si sám v tomto vlákně protiřečíš. Být adminem, tak ti nevěřím ani noc mezi očima.
<HTML><em>Je nějaká možnost jak to udělat?</em><br>
Už jsem napsala výše, jaké navrhuji řešení.</HTML>
Thalia: Pak poprosím o smazání všech emailů, co tam jsou. tím jestli je nějaká možnost... jsem mluvil o navrácení přístupu k webu.

Díky.
<HTML>Myslela jsem, že věta "nastavím e-mail některého ze spolužáků uvedených na http://www.chytratrida.unas.cz/zaci.php" je dost jasná. Tak ještě jednou. Můžu změnit e-mail, kam přijde nové heslo. Ale změním ho jedině na jeden z mailů uvedených na stránce. Stačí říct na který.</HTML>
Aha, tak to jsem špatně pochopil. V tom případě to změň prosím na pavel.batha@seznam.cz
řeknu mu, aby mi to přeposlal. Díky.
<HTML>Ok, nastaveno.</HTML>