Rámce a reklama

Dobrý den, nedávno jsem si založila stránku (www.aldea.wz.cz) a od té doby se na ni pokouším nahrát soubory; bez úspěchu. Stále se mi zobrazuje pouze reklama, jak se můžete sami podívat, a obsah nikde. Stránka se skládá ze dvou rámců a o těchto problémech už jsem tu četla, tudíž jsem se pokoušela změnit nastavení reklamy podle návodu - umístění - nahoře (na úvodní stránce nebo v rámci) + Relativní cesta k rámci/souboru. Už jsem zkoušela vážně všechno. Název celé hlavní stránky, do níž jsou vloženy rámce se jmenuje index.html, pak je tu Levá.html a Pravá.html - cesta k tomuto souboru je pak file:///C:/Aldea/Pravá.html (kopíruji odkaz, který se zobrazí, když stránku otevřu). Co mám potom zadat do oné "relativní cesty", aby to začalo fungovat?
Nahrávám přes program "FileZilla".
Omlouvám se, jsem začátečník a ještě se tu moc nevyznám. Děkuji za pomoc.
Ve zdrojovém kódu ti chybí informace pro prohlížeč (doctype), že se jedná o frameset. Takže přepni zobrazování reklamy, přidej doctype a nahraj zdrojové soubory znova (již vloženou reklamu není možné automaticky odstranit).

Druhá věc je fakt, že se ti do zdrového kódu nějakým způsobem rve wz lišta -- nevím, jestli pro ni existuje nějaké nastavení (a zda je její použítí vůbec možné na webu s rámci), ale frameset stránku spolehlivě rozbije. Pro začátek bych se ji zbavil -- po vypnutí stejný postup jako s bannerem ;)

___
Mimochodem, na webu (pro zjednodušení) se soubory pojmenovávají bez diakritiky (FrontPage to asi naštěstí udělal za tebe), a podobně je důležitá i velikosti písmen (např. rst.jpg a RsT.JPG jsou odlišné soubory).

A ještě jednu poznámku si neodpustím -- FrontPage samotný je (nepletu-li se) trochu po záruce, zauvažuj nad použitím některého z novějších a spolehlivějších editorů ;)
Děkuji pěkně za odpověď, ale ať dělám, co dělám, pořád nic.
Informace o doctype (frameset) jsem vložila, soubory dříve nahrané na stránku pro jistotu smazala a opět nahrála.

Jen, co přesně znamená "přepni zobrazování reklamy"? V tom možná bude ten problém - opět jsem ji nastavila na umístění - nahoře, relativní cesta k souboru Aldea/prava.html

Ke kvalitě FrontPage - asi bych si byla pořídila něco lepšího, ale stránka by měla sloužit pouze jako taková soukromá knihovnička vlastních příběhů, tudíž ani po nějakém závratném vzhledu a funkcích netoužím. :)
<HTML>Cesta k souboru je špatně. Spravila jsem ti ji, jak má být, nahrej soubory znovu nebo prostě jen kód banneru z indexu přesuň do prava.html.</HTML>