Odpoved od WZ

Zajímalo by me co mam udelat pro to aby mi z WZ odepsali. Jednou jsem jim psal v lednu, podruhe za mesic. Zadost o vice mista. Jestli mi ho nedaji muzou alespon odpovedet, ne? Tak co mam udelat pro to aby mi odepsali?
vzhledem k tomuhle "http://jawa.webzdarma.cz/?page=statistika/index" by ti myslim mohli par mb dat navic... ale kdyz nepisou, znamena to ne, nebo se ti to misto najednou zvysi :)
Staff: co tim myslis? vzhledem k tomuhle....navstevnost je od noveho roku podstatne vyssi. nejvic 449 za den. nebo myslis neco jineho?

At zvysi nebo nezvysi, mohli by odpovedet a ja bych mel klid. Tech 5 vterin na napsani NE je nezabije.
myslim tim ze to je docela dobra navstevnost
Potřeboval bych poradit ohledne stahovani z meho webu. Delam web pomici MS Frontpage nebo Publisher. Mam problem s tim, ze kdyz chci stahnout z meho webu soubor tak to nejde. Mam tam dany hypertextovy odkaz, ale kdyz na neho kliknu tak to hodi chybu (je asi nastavena spatne cesta k tomu souboru). Jakou cestu mam dat do hypertextoveho odkazu...? Muj web je www.aleks.wz.cz, zkuste to a poradte. Diky