Webzdarma je nepouzitelnej

Chci tu jen napalit tak, aby to bylo co nejvic videt, ze Webzdarma je absolutne nepouzitelnej hosting. Jestlize me ftp server behem downloadu mych skriptu 4x odpoji a to behem downloadu!, tak je to fakt uplne na nic. Nehlede na to, ze je muj web z duvodu pretizeni serveru bezne po celou denni dobu nepristupny a obcas se dokonce stava, ze odmitne spolupracovat databaze, coz vyplivne chyby, ktere pro nezasvecene vypadaji, jako bych mel chyby v kodu!
>> a obcas se dokonce stava, ze odmitne spolupracovat databaze, coz vyplivne chyby, ktere pro nezasvecene vypadaji, jako bych mel chyby v kodu!

________________________________
Parse error: parse error, expecting `T_OLD_FUNCTION' or `T_FUNCTION' or `T_VAR' or `'}'' in /3w/wz.cz/p/palmic/_lib/output.lib.php on line 12

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: sukl_template in /3w/wz.cz/p/palmic/index.php on line 27
_________________________________


A nemáš je tam snad?
To umí každý svádět vlastní neschopnost na někoho jiného. Co tě na WZ drží když je nepoužitelný? Řekni co?

>> coz vyplivne chyby, ktere pro nezasvecene vypadaji, jako bych mel chyby v kodu!
Pro nezasvěceného to vypadá jako bys měl chyby v kódu a zasvěcený pozná, že opravdu máš chyby v kódu.
Tom: Tak, tak. Řekl jsi to ještě lépe.
Ježiš nebuďte tak zlí, on by prostě nemohl večer usnout kdyby si tu nepostěžoval :)
tak to asi umře.
Momentalne tam mam skripty, ktere pouzivaji vlastnosti objektoveho programovani, ktere jsou funkcni az v PHP 5. Ve ctyrce to nefunguje. Jen jsem si je sem ulozil.. V 5ce to funguje. Jsou tam zapouzdrene funkce a interpreter 4ky to nechape...
Ja samusim pridat.
Rad bych sa dozvjedel proc stejna aplikacia na inom servery normalne maka
a tu stale vselyjake chyby ?
a stym kopirovanim to fakt pravda. Kolikrat az nervy tecu.
ak sa ti nepaci wz tak si zaplat hosting a zavri hubu
mne ftp ide v poho, je to tvoj problem

>>Parse error: parse error, expecting `T_OLD_FUNCTION' or `T_FUNCTION' or `T_VAR' or `'}'' in /3w/wz.cz/p/palmic/_lib/output.lib.php on line 12

preklep

>>Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: sukl_template in /3w/wz.cz/p/palmic/index.php on line 27

zly include ale preklep v mene


>>ktere jsou funkcni az v PHP 5. Ve ctyrce to nefunguje

no, tak asi ti to doslo, to co je v PHP5 na wz s PHP4 nepojde
Proč ukládáš na WZ něco, co na něm nepoběží a pak kvůli tomu řekneš, že to občas hází chyby DB? Mi to připadá, že něco uděláš, prdneš to sem, a když to nefunguje, tak tady začneš nadávat. Mi všechno funguje. No nic, vrátím se k prvnímu dotazu a rozeberu jej.

>> Chci tu jen napalit tak, aby to bylo co nejvic videt, ze Webzdarma je absolutne nepouzitelnej hosting.
Nejenže není absolutně nepoužitelnej, ale osobně vím, že nikde nic lepšího zadarmo hned tak neseženeš. Skutečně, tady JE kvalita, jenže ji neumíš využít.

>> Jestlize me ftp server behem downloadu mych skriptu 4x odpoji a to behem downloadu!
Záleží jednak na klientu a na nastavení, větší soubory bych raději tahal přes HTTP něčím, co umí navazovat apod. FTP server tě IMHO odpojí právě při delší nečinnosti, což nelze při přenosu hodně velkého souboru, kdy on už dávno odeslal a ty ještě stahuješ, poznat.

>> ze je muj web z duvodu pretizeni serveru bezne po celou denni dobu nepristupny
Nikdy jsem si něčeho takového nevšiml. Občas sice ve špičce jsou servery pomaljší, ale to je normální. Dlouho nebyl výpadek.

>> obcas se dokonce stava, ze odmitne spolupracovat databaze
Možná omezení počtu dotazů za hodinu, třeba máš tak velké nároky na databázi (chat, vysoká návštěvnost, prasácky napsané skripty, či kombinace výše uvedeného), že tohoto limitu dosáhneš.

Ke zbytku dotazu se nebudu vyjadřovat, nejprv si oprav ty chyby v kódu. Tady je prostě PHP4 a basta.
Nechapu jak se tu muze nekdo WZ zastavat. Je sice pravda, ze co si nezaplatis, to v dnesni dobe nemas, ale pokud nabizeji hosting i pro ty, co zatim platit nechteji (nebo nemuzou) meli by se zamyslet nad jeho kvalitami, protoze: Ne ze jsou ale neumime je vyuzit, ale NEJSOU. To si uvedomte.
Ty chyby ktere popsal Michal skutecne existuji a to jestli nejaky odbornik ktery ma neplaceny web na WZ tvrdi ze prave ON je umi vyresit atd. neznamena, ze to umi 1000 dalsich normalnich uzivatelu kteri tu proste jen "maji web". Navic WZ je lina sve vypadky jeste hlasit.
No já osobně bych si sem web nedal ale takhle si stěžovat je stejně zbytečné protože každý tě částečně po právu pošle do .. se slovy "když se ti to nelíbí jdi jinam" ...
>>Navic WZ je lina sve vypadky jeste hlasit.

citaj forum, je to ohlasene

>>Ty chyby ktere popsal Michal ...

tie chyby NESPOSOBUJE wz ale ON! Ked nevie napisat poriadni skript a hadze mu to parse errori / stiahne si skript v PHP5 a divi sa ze na PHP4 mu nejde tak je proste debil! A vyhovarat sa, ze parse error sposobuje DB je ubohe...


takze sa prestan stazovat, ak sa ti nepaci tak si plat hosting
WZ je mimořádně kvalitní hosting co se týká poskytovaných služeb. Např. libovolné používání .htaccess není ani na mnohých placených hostingách (hostinzích?)
Běžný jednoduchý web se na WZ dá provozovat v pohodě a pokud se jedná o větší web, který například potřebuje hodně php skriptů a hodně dotazů na MySQL, pak není o čem uvažovat, protože takový web už na freehosting nepatří.
No - zase nebudeme lhát sami sobě.

Faktem je, že DB na Webzdarma jede mnohdy jak (dámy prominou) pytel sraček.
Takže ano, na pořádný projekt je WZ nepoužitelný. Logicky - je totiž zadarmo.


BTW: Zkuste někdy pipni.cz, ať víte, co to je skutečně "výpadek".
Mel jsem tu perfektni skripty v PHP4 a na nich mi to hazelo chyby, ktere jsem kritizoval na zacatku fora.
To co tam mam ted tu snad ani nikdy fungovat nebude. Vyuziva to nove vlastnosti 5ky..
A jednou to nahlasilo chyby, za hodinu to bylo zase OK.
Opravdu jde o pretizeni serveru... (MySQL server odmitl spolupracovat, stejne jako to obcas dela FTP.)
Necekal jsem, ze se na me vrhnou lidi, kteri tomu zas az tak nerozumej a zacnou na me nadavat kuli aktualnim chybam. Kazdej, kdo zkousi nove veci v 5ce vidi, ze jde o deklaraci funkci v ramci tridy.
Z toho mu dojde, ze tam mam deklaraci napr. "private function sdfdf(){...}"
Tak radsi nejdriv premejslejte, nez zacnete psat uplny nesmysly...
Michal: Mas-li slripty psane v PHP5 a zde na WZ je PHP4, je to tva chyba. Najdi si jiny hosting.
Tohle by me opravdu nenapadlo. Asi jsi me vubec nepochopil. To co tam ted je s tema chybama nema nic spolecneho. Aktualni skripty nemuzou fungovat a je to tak v poradku. Mam je tam jen abych si je mohl kdekoli stahnout a nemusel je tahat na mediich.
Ta kritika (predmet tohohle fora) je vseobecna a s PHP5 nema co delat. Precti si muj minuly prispevek.
>> Mam je tam jen abych si je mohl kdekoli stahnout a nemusel je tahat na mediich.

ale ale, skladisko suborov ;)
Puvodne to melo slouzit jako neco jineho a mozna zase bude.
Ale momentalne se pres den stava wz skoro nepouzitelnym nekdy musim refreshovat i 3x aby se mi stranka vubec zobrazila, v noci jede vsechno jak blesk..
A pripojeni mam asi tak 1MB/s, takze ti mto nebude...
>> Puvodne to melo slouzit jako neco jineho a mozna zase bude.

a nebo nebude, protože používat konto na WZ jako skladiště souborů není v souladu s podmínkami ;-) takže možná už brzo to konto nebudeš mít

btw mám na WZ asi 5 kont, ke kterým se připojuju přes FTP a nemám problémy, a se zobrazováním stránek taky ne. Možná mám jen kliku...

jo a mám připojení asi 128kbps, takže tím to asi taky nebude :-D
>>A jednou to nahlasilo chyby, za hodinu to bylo zase OK.
2Michal (palmic.wz.cz): jestli ti tohle vyhazovalo MySQL, tak to bude tím, že na počet dotazů a připojení jsou zde nastaveny limity na hodinu, viz Podpora.
To si delate legraci ne? Porad argumentujete ze je to nejlepsi hosting blablabla a ze ma i fce ktere nemaji placene weby, ale co je to platne obycejnemu uzivateli kterych je tu 90%, a kteri ani nevi co to nejakej htaccess je a jde jim proste jen o FUNKCNI HOSTING a to ve smyslu bez vypadku na vsech moznych mistech kdykoliv (viz. muj web cca pred hodinou - na dobrou pulhodinu se objevila reklama na Cekit a na jejich debilni travniky, coz uz je trosku prilis). To ze hlasi vypadky do fora je smesny zvlast kdyz si pro ne zavedli tak hezkou kolonku na uvodni strance, kde je naposled jeden ze sta vypadku nekdy v listopadu. To asi aby kazdeho, komu nefunguje web napadlo, aby zacal prohledavat forum a aby sam odhalil co se vlastne stalo. A jestli ma nekdo v PHP5 napsany web a je tu PHP4, jen to potvrzuje ten "kvalitni" hosting. Mam pocit ze si WZ plati lidi, aby ho tu obhajovali kdyz tvrdi ze vypadky jsou zpusobeny uzivatelem. FTP je kapitola sama o sobe.
drzi vas tady nekdo? ne. tak si jdete hledat jinej hosting, kdyz se vam tenhle nelibi
TT, stěžuj si na placeným hostingu. Tady to stejně nemá význam.