Rychlost WZ

Hej už několik dní mi na WZ3 načítaj stránky strašně dlouho! co s tim zase dělaj? no a jak je to se serverama? jako jestli jeden je 486 a druhej P4 :-).
Co je WZ3? Jako myslíš "neco.wz.cz"?
mmchdm. kdybys cet forum, tak bys vedel, ze provedli upgrade a nez se hdd ochodej, bude to pomalejsi
ochodej? jak se jako hdd maj ochodit? to nejsou boty :)) loool.
no wz 3 je asi 3. server vy lamy!(w3.wz/s/ - myslim že tak je ta cesta k mýmu serveru)
jo a eště...... HDD se ochoděj?
Rypi - no tak moje cesta je /3w/wz.cz/atd.
A podle mého skromného názoru (nebyli jak by jiní řekli IMHO) znamená 3w prostě www. Jako tři w. A je to docela běžná "zkratka".
Tom: Napadla me jeste jedna interpretace, 3w jako zkratka freeweb. Nicmene www je prirozene. Koneckoncu W3C neznamena nic jineho nez WWW consortium.
>HDD se ochoděj?

Přečti si něco o RAID
co to ma spolecnyho s RAIDem?
Harddisk je mechanicka vec. Ma v sobe eletromoturek a radu hejblatek. A to se opravdu casem "ochodi".
Sojkovec > a tím se urychlí jejich činnost? ....
No jasně, propálej se zkratky...
až se to ochodí tak bude co? zadře motůrek, hlava spadne na plotnu, udělá krásnou čáru... nechápu. elektronický věci se nemaj ochodit, musí zůstat co nejdýl ve stejnym stavu (funkčnim), ne že se plotna u HDD po měsící bude sama od sebe posunovat a lítat tam uvnitř....

nebo to je ftip?
Někdo tady má Apríla celej rok
tady ma nekdo blby kecy
>> no wz 3 je asi 3. server vy lamy!(w3.wz/s/ - myslim že tak je ta cesta k mýmu serveru)


Aby ses nepos*al, idiote!
skaff: Utipie. Ani elektronicky veci nevydrzi vecne ve stejnym stavu. A harddisk? I na nej pusobi teplotni roztaznost, vlhkost, kyslik. Uz jsem napr. potkal hodne CD mechanik nejruznejsich vyrbocu, kterym se opravdu zadrel moturek.
no to jo ale neochodi se. jako tim se nezlepsi nejak funkcnost. navic treba u procesoru je to na skodu protoze ma prej pracovni teplotu -40 C.. a HDD bych rek ze ma taky rad sppis zimu nez Afriku.
skaff: To jsko myslíš mínus 40°C? To je trochu blbost, ne? :) HDD má afaik pracovní teplotu okolo 32°C....
;)
<HTML>3w je opravdu www, uz logicky a znamena to adresar s uziv. ucty.
Na kolikatem serveru jsi nepoznas.. na servery jsou rozdeleny az domeny podle vytizeni a poctu uzivatelu</HTML>
>>u procesoru je to na skodu protoze ma pracovni teplotu -40 C...

jo, je to minus 40 celsia. u procesoru.