ftp

Dobrý den, nejde mě posílat data přes ftp. Přes webové rozhraní se na web pocasi-vu.wz.cz dostanu.

hlásí chybu: password required for pocasi-vu.wz.cz
<HTML>Tvá IP blokovaná není, mělo by to jít. Je možné, že to souviselo s včerejším problémem s dns. Pokud to nejde, uveď log ftp spojení.</HTML>
Zatím ftp funguje, ale pomalu se načítá web.stránky
Dobrý den, mohu poprosit o smazání adresáře '_soubory'? Vždy se to tváří, že se maže, ale stejně tam nakonec zůstane. Opravdu nevím, jak na to.
Moc děkuji.
<HTML>Požádala jsem už včera admina, aby to ve volné chvíli smazal. Mezitím můžeš zkusit nejprve smazat obsahy jednotlivých podadresářů a až nakonec adresář _soubory. Pokud se ti to tedy podaří, viděla jsem tam nějakou diakritiku v názvech souborů (mohly by jít smazat pomocí funkce unlink v php, viz Hledání). Propříště se znakům jako diakritika a mezery v názvech souborů a adresářů vyhýbej.

PS. prosím neopakuj svůj dotaz do vlákna, kde se řeší úplně jiný problém.</HTML>
Omlouvám se za opakování dotazu.

Podadresáře taky nejdou smazat, nejdou ani přejmenovat. Bude tam nějaká jiná chyby než v diakritice. Pamatuji si, že když jsem to tam kdysi kopíroval, tak přímo při kopírování tam nastala nějaká chyba. Od té doby s tím nejde nic dělat.
<HTML>Adresář _soubory byl smazán.</HTML>