Všechny weby c*.wz.cz - 403 (opraveno)

Neviem ako je to mozne ale dost ma to zamrzelo , prave bol zmazany cely obsah mojej stranky a ja neviem prečo.
Teď jsem zjistil úplně to samé ! Vůbec nevim co se stalo. Celý můj web je proste pryč. Je možné to nějakým způsobem vrátit? Chyba musela nastat někda na WZ. Já si přece nebudu mazat svůj web...
"Celý můj web je proste pryč"


Co to znamená? Když se přihlásíš pomocí FTP klienta tak na webu nejsou žádné soubory a obsazený prostor je 0%?
Mám úplně stejný problém. Celý web je pryč. Zůstala jen databáze. Všechny obrázky a scripty php zmizely.
Bude zde prosím aspon naznačeno,co se děje a jestli se na odstranění pracuje?Děkuji.
<HTML>Podle mých informaci přesouval/přesouvá admin data mezi servery. Asi bude potřeba počkat, až to celé dokončí.</HTML>
Tak prima. Příště by bylo fajn to napsat někam na hlavní stránku, nebo aspoň jako informaci po přihlášení.
Jste sice web zdarma (a za to velký dík), ale zase byste si ušetřili čas odpovědmi na všetečné dotazy a rozptýlili paniku uživatelů :)
Rozumím tomu dobře, že s tím souvisí i to, že se již druhý den nemohu dostat do administrace mých stránek..?

Stále mi to hlásí, ať to zkusím později.
Tak to jsem rád že se tím někdo zabývá. Doufám že se to dotáhne do zdárného konce.
Tak už to mám zpět. Docela se mi ulevilo. Až budu doma tak si musím udělat zálohu. :) Ještě že to tak dopadlo...
<HTML>2Naďa: ne, nesouvisí to s tím. Používej ftp klienta.

2All: vše bylo dořešeno někdy nad ránem, takže tady to také zamykám.

<style>form {display:none;}</style></HTML>