chyba

pri nahravani stranek se mi vzdycky po par souborech zobrazi

"Nemohu se přopojit k serveru chkf.wz.cz:21 s uživatelem chkf.wz.cz

Zkuste to znovu ..."

nevi nekdo cim to muze byt?
<HTML>Neví. Přestaň používat správce souborů a zkus ftp klienta. Máš-li Total Commander, můžeš využít i ten - http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34.</HTML>
Zdravím, mne to také od večera píše :Nemohu se přopojit k serveru utulek-jimlin.wz.cz:21 s uživatelem utulek-jimlin.wz.cz
Přes FTP už mi to nejde delší dobu, tudíž nemohu nahrávat ani přes to.
Mail, že by byl účet zablokován mi také nepřišl. Mail mno uvedený funguje (nechal jsem si znovu polslat pro sichr heslo).
díky za odpověď
<HTML><i>Přes FTP už mi to nejde delší dobu, tudíž nemohu nahrávat ani přes to.</i><br>
Z toho nepozná nikdo, v čem by mohl být problém. Ukaž log ftp spojeni, jakou chybu to hlasi...
Účet zablokován není, mohla by leda být blokovaná IP pro FTP přístup.

P.S. udělej něco s reklamou. Má být na hlavní straně nahoře (index2.php) nebo na všech dole.</HTML>
Zdravím,
píše mi to 530 login incorrect.
Už jsem si pročítal tady na foru rady, ty základní chyby určitě nedělam (heslo mam bez čárek i háčků, a do kolenek píšu co mam utulek-jimlin.wz.cz). Připojuji se ze 3PC, 2ruzných op. systému, 3ruzných firewalů, ze 2míst v ČR (Plzeň a okr. Louny).
S tou reklamou to pak sladím.
<HTML>Louny :-) Co bych vám tak řekla o hře Ohře, Louny :-D.

Nechám ověřit IP, ze které píšeš a kdyžtak napiš i tu druhou IP. Třeba máš to "štěstí" a obě jsou blokované.</HTML>
Když to tak slyším, bude se to zase jmenovat jen Louny :-D

tu druhou IP neznám, je to nejspíše jednotná IP ZČU, nebo univerzitních kolejí.
<HTML>IP, ze které jsi napsal příspěvky, byla blokována, takže z ní by to mělo již jít. Tu druhou holt napiš, až se z ní budeš zkoušet připojit.

P.S. vidím tento dotaz i v mailu podpory, ale není asi třeba psát to znovu ještě mailem.</HTML>
Zdravím,
děkuji za odblokování. Mohu vědět, proč ta IP byla blokovaná?
ď
<HTML>Snad nebude vadit, když zkopíruju svou odpověď z vlákna Nejde se přihlásit na FTP (530 Login incorrect):
Blokovány jsou takové adresy, ze kterých dochází k napadání účtů na našich serverech. Je pro nás méně pracné semtam nějakou adresu odblokovat, než neustále promazávat/mazat nové a nové infikované účty.

<OT>
Nedávno jsem se na Švestku koukala a nemá to chybu. Musím se víc snažit a dostat se zas na nějaké představení :-).</HTML>
Zdravím,
teď píšu z koleje, tohle je tedy ta druhá IP adresa, ze které mi nejde připojení na FTP. Bylo by jí možno odblokovat?
Díky

Thalia: já měl v létě možnost si Švestku, s partou kamarádů, zahrát. Hrál jsem Přemka :-)
No super, mě to začlo hlásit stejnou chybu! Je tady vůbec někdo, kdo ví co s tím? Funguje tady vůbec nějaká podpora, co myslíte!
<HTML>Ano, funguje! Jen není 24 hodin online! Přečti si i zbytek tématu a začni používat ftp klienta!

Ale když už jsme u toho správce, přeci jen tam byl problém, teď by to snad mělo fungovat.</HTML>
<HTML>2David: druhá IP též odblokována.</HTML>
díky :-)