Prosba o radu - blog

Ahoj, nejsem zrovna moc zkušený na tvoření stránek, ale chtěl jsem si jedny založit tak jsem to zkusil, teď jsem se ale docela zasekl a potřeboval bych poradit... Lze nějak vytvořit článek, aby byl viditelnej, ale aby nepatřil do žádné rubriky nebo stránky?
Mám tam totiž vytvořené 3 stránky (takové ty panely v navigačním menu) Z toho jedna je hlavní. A teď jsem na jedné z těch stránek napsal "článek" do kterého chci vložit odkaz, kterej povede stále na můj web, ale na jiné místo. A nechci aby se na to místo dalo dostat přes rubriky nebo přes to navigační menu.
Můj problém by asi vyřešilo vytvořit rubriku, do které by vedl ten odkaz, ale aby ta rubrika nebyla normálně zobrazená... Možná jsem to napsal trošku chaoticky, ale pokud tomu někdo rozumíte, nevíte jak vyřešit můj problém?
Díky.
když při editaci označíš text a klikneš v nástrojové liště na symbol řetězu se třemi články, tak se otevře dialogové okno, které umožní vytvořit odkaz - tohle to jsi chtěl?
Ne to ne, odkaz ještě zvládnu vytvořit... Ale bohužel když právě tvořím ten odkaz, tak nemam žádnou adresu kam by mohl vést. Proto potřebuju nějak vytvořit tu adresu. Umím ji vytvořit jedině tak, že odkazuje buď do rubrik, a nebo na nějakou stránku z navigačního menu. Kdybych ji takto vytvořil, tak by se tam pak ale dalo dostat přes rubriky, nebo přes navigační menu. Ale já chci aby se tam dalo dostat jen přes ten odkaz.
Myslíš vlastní stránku, která nevznikne pomocí udělátek redakčního systémů?
Dnes mi přišel e-mail, že bude funkční FTP přístup - tak by mělo jít vytvořit si vlastní stránku, nahrát ji na web a pak se na ni odkázat.
Nejsem znalec místního redakčního systémy, ale možná když se vytvoří stránka cestou RS a pak se na ni smaže odkaz z menu, že by to fungovat mohlo - ale asi jen přímou editací HTML kódu. To si ale musíš vyzkoušet
Jo, už jsem to vyzkoušel a funguje :) Vytvořil jsem novou stránku, vložil na ni text, dal jsem publikovat, a pak jsem ji odstranil z nastavení navigačního menu... Stránka zmizela ale odkaz stále funguje a odkazuje na to místo.
Možná by jen stačilo nezaškrtnout při vytvoření stránky to
"Přidat odkaz" v sekcii Navigační menu
No... asi tak... :D