Nefunguje načítání souborů Flash aplikací..

Tento problém se mi objevil náhle a bez jakékoliv změny mnou provedené na stránkách. FlashMP3 přehrávač, který jsem normálně provozoval na svých stránkách a který načítá soubory z dané podsložky náhle přestal fungovat. Zkopíroval sem pokusně web na jiného poskytovatele a tam problém není. Byl bych vděčný za jakoukoliv radu co se to děje, nebo zda se jedná jen o dočasný výpadek nebo poruchu na straně poskytovatele webowého prostoru (webzdarma)......
<HTML>Jednak je <a href="http://fragmenty.wz.cz/flashmp3player.php">playlist</a> prázdný, druhak se do něj dostala reklamní lišta. Doporučuju požádat o vypnutí lišty.</HTML>
Playlist si to bralo z adresáře přímo pomocí php skriptu ... jak se tam dostala lišta nepochopim :-D
<HTML>No dostala se tam tím, že sis ji zapl... Lištu jsem vypla, během půl hodinky zmizí. Stejně nevím, proč sis ji zapínal, když prostoru máš zatím dost (obsazeno 42 MB).</HTML>
Asi máte pravdu, lišta to způsobuje. I když nevím, jak to, že reklamní lišta zamezuje funkčnost toho skriptu. Jak mám požádat o vypnutí (alespoň pro tento skript) ?
Děkuji za vypnutí
<HTML>Lišta zamezuje funkčnosti toho skriptu tím, že se vecpe do výsledného seznamu zvukových stop, kterýž se tím pro ten flashový přehrávač stane nečitelným.</HTML>
Mám další problém, se kterým bych potřeboval poradit. Chtěl sem zamezit míchání xml a html tagů ve svých kódech a proto jsem všechny parametry včetně vlastností těla přesunul do stylopisu. Náhle se však v titulní stránce s reklamou úplně odsunul obsah dolů. Neví někdo co s tou mezerou a co to způsobuje ?
<HTML><code>
iframe
{
width:682px;
height:720px;
border: 0px;
}
</code>
<br>
Kód banneru obsahuje iframe a tímto zápisem jsi ho nastyloval na výšku 720 px.

P.S. máš tam v menu tagy <br> místo <br />. </HTML>
Jo, takže to vyřešim tim, že si nadefinuju třídu místo vlastností celého tagu. Chápu to dobře ?
<HTML>Ano :-).</HTML>