Dotaz ohledně reklamy

Pokud po registarci stránek zvolím umístění reklamy dolů a ta se po FTP přenosu nacpe i do všech inkludovaných souborů, takže to pak vizuálně bude vypadat, že reklama bude nejen v patičce v indexu (tam jí chci) ale i do všech obsahových částí souborů v dolní části (takže tam bude nad sebou dvakrát) a já se táži nějakého zdejšího "právníka":

Je porušování podmínek, pokud budu reklamu odstraňovat z inkludovaných souborů a nechám ji jen v indexu za předpokladu, že reklama se bude dle podmínek zobrazovat vždy v indexovém souboru dole (neboť do něho se načítají ostatní stránky)?

Omlouvám se, pokud se tento problém zde již řešil.
<HTML>Odpověď je Není.

Skoro mi přijde, že jsi jiný člověk, než jakého si pod tímto nickem pamatuju. Ano, ten problém se tu řešil již tak často, že je z něj dávno i faq - http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13. A na závěr má oblíbená fráze - "stačilo použít Hledání" rozšířená o "či projít FAQ".</HTML>
Ten nick si pamatuješ dobře, jen již tak často nenavštěvuju toto fórum, což je samozřejmě má chyba. Takže se omlouvám a děkuji...
To jen za předpokladu, že reklama bude zvolena jako nahoře. Při volbě dole si odstraněním moc nepomůžeš, pač se tam znovu nahraje. Ale to jsi určitě pochopil.
2Tomik:

Při založení nových stránek systémem hlavní index a inkludované soubory jsem přišel na následující metodu:

1) Před vlastním FTP transportem souborů v "Nastavení" reklamu uvést nahoře.
2) Po úspěšném FTP transportu znovu vlézt do Nastavení a reklamu změnit na dolní umístění.
3) Editovat index.php, vyjmout reklamu za tagem BODY a umístit ji "někam" dolů...

Spolehlivě funguje. Možná zde známá a praktikovaná věc, ale jak říkám, nechodím sem už tak často, tak mne omluvte...

BTW:
>> Při volbě dole si odstraněním moc nepomůžeš, pač se tam znovu nahraje. Ale to jsi určitě pochopil.

Jak to mám chápat? resp. kde editovat soubor?

1) Skrze FTP přetáhnout, editovat na PC a znovu nahrát?
2) Skrze PSPad editovat přímo onlajn?
3) Editovat skrze webové rozhraní na WZ?

Všechny tyto metody, při zaškrtnutí reklamy dole, selhávají, jak sám popisuješ.

Když používám své vlastní webové rozhraní, viz.: http://blahapet.wz.cz/index.php?file=518 můžu mít reklamu umístěnou i dole a když edituju soubor, vyjmu reklamu s daného souboru a je klid...
blahapet: a co nastavit vkládání reklamy "nahoru" a do souboru, který se nikdy nebude editovat, třeba reklama.html. A ten kód z reklama.html pak "natvrdo" a nebo pomocí PHP vkládat tam, kam potřebuješ.
<HTML>2ds: však on to na svém webu tak má, proto mi tak trochu uniká smysl toho dotazu.</HTML>